Jdi na obsah Jdi na menu
 


Základní skupiny SBL 2018 komplet dohrány

19. 10. 2018

Ve čtvrtek 18. října byla odehrána závěrečná kola SBL skupin Praha Ovčín a Praha Zličín. Tím se kompletně uzavřely všechny skupiny ročníku 2018. Děkujeme všem hráčkám a hráčům, kteří se zúčastňovali, speciální gratulace náleží všem oceněním týmům i jednotlivcům. 

Přímo do Finále postupuje 11 týmů, do Baráže o Finále rovněž 11 týmů. Což znamená, že z Baráže do Finále půjde 5 nejlepších. Ale už dnes máme od 3 týmů odhlášku z Baráže, takže reálný počet barážistů je k dnešku 8. Jestliže se neodhlásí z Baráže nebo i Finále již nikdo, postoupí z Baráže do Finále 5 nejlepších barážistů. V Baráži se hrají 4 hry. 

Baráž i Finále se hrají v sobotu 27.10.2018 v Brně, Baráž od 9 hod, Finále pak od 11 hod. Přehled postupujících do Baráže a Finále je ZDE. Propozice najdete TADY.

Na stránkách ČBA je otevřena obsazovačka, kde je třeba účast v Baráži a Finále (pro přímo postupující) potvrdit. 

Pro Finále jsou už kromě oběda pro všechny připraveny komplet všechny  luxusní ceny a medaile.

Nezapomeňme ani na to, že 5 nejlepších týmů z Finále SBL postupuje do Mezinárodního finále SBL, ve kterém se utká našich 5 nejlepších týmů se třemi nejlepšími slovenskými seniorskými týmy. Mezinárodní finále SBL je naplánováno na 8. prosince 2018 a hrát se bude v Bratislavě na Petržalce.