Jdi na obsah Jdi na menu
 


Základní skupiny SBL 2018 dohrány. Čeká nás Baráž, Finále a Mezinárodní finále

13. 10. 2017

Včera byly dohrány poslední seniorského zápasy, veškeré výsledky jsou již vloženy na příslušné stránky. Musíme poděkovat všem, kteří se letošního ročníku Seniorské ligy zúčastnili! Věříme, že se herní formát líbil, že jste si chodili zahrát rádi a dobře jste se bavili. Pominout nelze řadu skutečně vynikajících výsledků.. Děkujeme všem!

A co tedy bude dál... Nahlédněte na přehled všech postupujících týmů do Finále přímo a do Baráže o finále. Najdete to v ročníku 2017 na záložce Finále a Baráž o finále. Přímý proklik je ZDE. Všechny postupující týmy žádáme, aby svoji účast potvrdili zapsáním do obsazovačky, zvlášť pro Finále SBL a zvlášť pro Baráž o finále SBL, a to co nejdříve, nejpozději však 3 dny před konáním dané akce.

Z Baráže o finále postoupí do Finále SBL tolik týmů, aby byl naplněn plánovaný počet týmů ve Finále 16. Pokud by se do Finále zaregistrovaly všechny týmy, které tam postoupily přímo, pak by se bojovalo v Baráži o finále o 2 volná místa. Pokud by se ale do Finále nějaké týmy nezaregistrovaly, počet míst, o něž se bude v Baráži hrát, se tak zvýší právě o ty chybějící finalisty.

Pro Finále SBL 2017 je připraven společný raut/oběd, luxusní lahůdkové odměny pro nejúspěšnější týmy, krásné skleněné medaile. A samozřejmě vítězi Finále, tedy Mistru ČR 2017, bude propůjčen na rok Putovní pohár. Mimochodem tento putovní pohár do trvalého vlastnictví obdrží tým, jenž vyhraje Finále SBL ve třech letech za sebou...

Pět nejlepších týmů z Finále SBL navíc postupuje do Mezinárodního finále SBL, kde se utkají i s nejlepšími slovenskými seniorskými týmy z tamní Seniorské bowlingové ligy. Mezinárodní finále se bude hrát v ČR, místo a datum bude známo do konce října 2017.