Jdi na obsah Jdi na menu
 


Situace SBL od roku 2021/2022 z našeho pohledu

20. 6. 2021

Výkonný výbor našeho spolku Seniorbowling CZ se na své schůzce dne 17.06.2021 rozhodl jednohlasně, že od sezony 2021 nebude nadále participovat na projektu SBL (Seniorská bowlingová liga), jenž vznikl právě z jejího podnětu.. Důvody jsou popsány ZDE.. Do budoucna náš spolek pro seniorské hráče bowlingu uvažuje o jiných čistě seniorských akcích a aktivitách.

Co to znamená pro nás prakticky: na zdejších stránkách zveřejníme veškeré údaje o SBL včetně Finále SBL 2020 tak, jako obvykle. Od sezony 2021 je již SBL plně v kompetenci České bowlingové asociace. Naše stránky budou udržovány po omezenou dobu tak, aby hráčky a hráči zde mohli vidět celou historii SBL, s jejímž konceptem jsme coby spolek Seniorbowling CZ před mnoha roky začali. Doufejme, že SBL bude i nadále, již však pouze pod hlavičkou ČBA, i nadále pokračovat. Naším cílem byla nejen soutěž samotná a její rozvíjení, ale i přátelská setkání seniorů v rámci dané akce. Bohužel pro další období nevznikla s ČBA další dohoda, což ale neznamená, že SBL pod hlavičkou ČBA nebude pokračovat a současně, že náš spolek Seniorbowling CZ nepřijde s jinou, čistě seniorskou aktivitou.

Primárně nám jde o to, aby se seniorky a senioři setkávakli, bavili se svým bowlingem společně se svými přáteli a rádi se akcí zúčastňovali. Věříme, že tomu tak bude i nadále. Veškeré informace a novinky z tohoto pohledu zde budeme zveřejňovat.

Děkujeme za pochopení.