Jdi na obsah Jdi na menu
 


SBL 2014-15: registrace týmů do FINÁLE

20. 4. 2015

Kompletní výsledky všech skupin jsou již známy a tak je možné definitivní příprava historicky 2. finále SBL. Jisté je, že to se bude konat v neděli 3. května 2015 v pardubickém Bowlingzone. Začátek ještě není definitivní, ale vypadá to na cca 11 hod. Tuto informaci však ještě musíme potvrdit. Známy jsou i Propozice jak pro Národní finále SBL, tak i pro Mezinárodní finále SBL, které se letos bude hrát v Pardubicích v září 2015.

Vše ohledně Národního finále SBL 2014-15 naleznete na záložce 2. ročníku, zde záložka Finále SBL. Anebo prostě jděte TUDY přímo. V přehledu finalistů jsou definováni i 3 náhradníci pro případ, že by některý z finalistů nemohl přijet a omluvil se...

Ve finále čekají na úspěšné týmy různé ceny - krásný ručně vyráběný skleněný putovní pohár, který dosud má v držení loňsky šampion Oldies team z Prahy, dále křišťálové medaile pro nejlepší 3 týmy, dárkové koše pro 5 nejlepších týmů, nezapomeňme ani na společný oběd pro všechny finalisty bez rozdílu. 

Finalisty žádáme, aby se zaregistrovali do obsazovací listiny a tím potvrdili svoji účast na něm, viz záložka 2. ročník SBL, Finále SBL 2014-15, anebo TUDY přímo proklikem.