Jdi na obsah Jdi na menu
 


Registrace týmů do Baráže a Finále SBL 2019

1. 11. 2019

Vloženo 11.11.2019: Baráž o Finále zrušena, všichni přihlášení barážisté postupují přímo do sobotního Finále. Mazací model a přehled skupin najdete ZDE.

Jak jsme zjistili, týmy postupující do Baráže o Finále a přímo do Finále SBL 2019 se již mohou do daných soutěží registrovat. Baráž a Finále organizuje ČBA letos zcela sama, škoda, že nás zřejmě někdo zapomněl o otevření obsazovaček informovat. Přehled týmů postupujících do Baráže a Finále najdete pouze TADY u nás. Proklik na obsazovací listinu jsme pro jistotu vložili i tam.

Registraci postupujících týmů na stránkách ČBA najdete ZDE. Ale pozor, jednak si nejprve u nás ověřte na seznamu postupujících, do jaké soutěže se máte registrovat a dejte si pozor na termín přihlášky - ČBA tam píše, že obsazovačky uzavírají týden předem. Tak jen abyste to neprošvihli....

Mezinárodní Finále SBL 2019 je naopak čistě v naší garanci (Seniorbowling CZ), a to se bude konat 4. ledna 2020 opět v Třebíči. Sem postoupí 5 nejlepších týmů ČR podle výsledků Finále SBL a 3 nejlepší týmy SR. Obsazovací listina na tuto akci otevřeme do 14.11.2019, aby se tam mohla nejlepší pětice týmů po Finále SBL 2019 ihned zaregistrovat.

Přejeme všem v Baráži, Finále i Mezinárodním Finále 2019 úspěšné hry!