Jdi na obsah Jdi na menu
 


Registrace do Finále SBL 28.10.2016?

19. 10. 2016

Celkem 16 týmů ze všech republikových skupin SBL postoupilo do závěrečného Finále Seniorské ligy ročníku 2015-16. TADY je vše kolem Finále (levé menu, 3. ročník 2015-16 a tady Finále SBL 2015-16).

Jak se do finále registrovat? Není třeba žádná zvláštní registrace ani zápis do obsazovačky. Týmy zapsané v listině účastníků na uvedené stránce žádáme o zprávu pouze v případě, že přijet nemohou. V takovém případě co nejdříve.

V týdnu před finálem bude kapitány týmů kontaktovat určená osoba, aby bylo jisté, že se nic nemění a tým se dostaví podle plánu.

Speciálně jen upozorňujeme, že ve Finále SBL mohou nastoupit pouze ti hráči a hráčky, kteří absolvovali alespoň jednou kvalifikaci. Jakékoliv výjimky, bohuželů, možné nejsou. V minulosti byl s tímto pravidlem občas problém, proto na to upozorňujeme ještě jednou dostatečně dopředu.

Jinak vše je připraveno, raut je objednán, mazací model bude zveřejněn cca týden předem, poháry pro nejlepší týmy se lesknou a čekají na své nové majitele. Stejně jako opravdu speciální dárkové koše a zajímavé netradiční medaile. Nesmíme zapomenout ani na krásný Putovní pohár. Ten už nám loňský vítěz Lucerna-RSTS předala ze svého ročního držení. Prý jej ale budou chtít hned zpátky.... Nu, uvidíme, co tomu řeknou jejich soupeři. Na své majitele čeká i titul Mistr České Republiky v seniorských týmech.