Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příjemné svátky a vše dobré do roku 2014

18. 12. 2013

Drazí přátelé, dovolte nám, abychom my z Výkonného výboru ESBC CZ, popřáli Vám všem klidné Vánoce,  dobrou náladu, spokojenost a do dalšího roku 2014 především dobré zdraví, úspěchy doma i v práci a také, jak jinak, i v bowlingu.

Jsme rádi, že můžeme propagovat seniorský bowling, připravovat pro vás, hráčky a hráče, bowlingové akce všeho druhu, ať již jde o Seniorskou Bowlingovou Ligu, Český Seniorský Pohár, Old School v Bratislavě, Mistrovství Evropy seniorů, Senior Masters, či jakékoliv jiné. Věříme, že se nám i nadále bude dařit propagovat seniorský bowling a zlepšovat podmínky pro nás, seniorské hráče. Kus práce máme za sebou, vzpomeňte jen, jaká byla situace před pár roky, kdy senioři byli vnímáni jako dožívající zbytky hráčské základny. Tak to není a nebude. Myslím, že všichni cítíme, jak seniorský bowling poskočil nahoru a jak se najednou o seniory začínají všichni zajímat.

Nás to těší, protože naším hlavním cílem je právě podpora seniorského bowlingu, organizace nejrůznějších akcí, na nichž se můžeme potkávat, hovořit spolu a radovat se ze společných chvil. Budeme se snažit, aby to tak fungovalo i nadále a slibujeme, že o seniorský bowling a seniorské hráče bez rozdílu budeme pečovat i v dalších rocích.

pf-2014-esbc-cz.jpg