Jdi na obsah Jdi na menu
 


MAIL LIST: Pro kapitány týmů, ale i pro hráče

8. 10. 2013

V levém menu najdete chlíveček s názvem Mail list. Pokud do bílého pole zapíšete svoji emailovou adresu a kliknete na "Odeslat", dostane se tato emailová adresa do naší databáze a tím vám budeme moci zasílat aktuality, novinky, apod. Zejména pro kapitány týmů vřele doporučujeme, ale zapsat se tam může i kterýkoliv hráč.

Postup je jednoduchý: zapsat správně svoji emailovou adresu, před odesláním zkontrolovat přesnost a správnost zápisu (i tečka, čárka, či diakritika znamená nesprávné zadaní adresy a tím i její nefunčknost pro tyto účely). Budete-li si jisti správností, klikněte na Odeslat. Následně na tuto vaši adresu přijde automatický email od našeho systému, ve kterém je třeba vaši registraci potvrdit. Tím se vaše emailová adresa jednak zkontroluje (pokud vám tento email nepřijde, napsali jste něco chybně, v tom případě je třeba postup zopakovat) a jednak v našem systému potvrdí.

Pokud byste v budoucnu chtěli zrušit vaši emailovou adresu v naší databázi, provedete celý postup se zapsáním a odesláním té stejné adresy ještě jednou. Tím se odesílání zpráv od nás na tuto adresu zruší.


Další možnost odebírání novinek z našich stránek je RSS kanál. Ten zajistí, že budete mít stále všechny novinky po ruce ihned. Zvolit si můžete třeba všechny novinky z těchto stránek anebo jen rubriky, které vás zajímají. Pokud byste si nevěděli rady, požádejte někoho aspoň trochu zkušenějšího, aby vám s tím poradil.