Jdi na obsah Jdi na menu
 


Český Seniorský Pohár 2014

11. 12. 2013

Třetí ročník čistě seniorské soutěže s názvem Český Seniorský Pohár 2014 je již kompletně připraven. Jedná se o turnajovou sérii určenou pouze hráčem s ročníkem narození 1964 a dříve. Turnajová série se v roce 2014 skládá z 8 turnajových dní. Hrajeme pouze v kvalitních centrech s nejméně 12ti drahami. V roce 2014 je to 2x Olomouc Šantovka, 2x Chomutov Strikeland, 2x Praha Ovčín a 2x Pardubice Luka.

Do ročního žebříčku se započítává 5 turnajů s nejlepším umístěním, takže není nutné cestovat nadměrně velké dálky na všechny turnajové dny, i když většina účastníků přijede na každý turnaj. Na každém turnaji je připravena dlouhá řada pohárů a cen pro nejlepší, ve všech kategoriích jde vždy o 3 nejlepší (muži 50-57 let, 58-64 let, 65+ let, ženy totéž). Kromě toho jde i o roční žebříček, kde absolutní vítěz a vítězka dostanou startovné na Mistrovství Evropy 2015 v Bologni, Itálie zdarma. Hodnota je cca 230 EUR na osobu. A pak je, rovněž v každé kategorii, oceněno vždy 5 nejlepších hráček a hráčů.

Zveme do této seniorské oblíbené soutěže, přidejte se k nám. Turnaje jsou nejen o sportovních výkonech, ale rádi se tam vidíme, popovídáme a jsme tam spkojeni. Přátelská atmosféra turnaje, příjemná setkání, dobrá nálada... to jsou atributy, které dnes již nejsou na bowlingových turnajích tak úplně samozřejmé, ne tak na Seniorském poháru. Kdo tuto soutěž ještě nezná, přijďte se přesvědčit osobně. Na každém turnaji ČSP nás bývá tak kolem 70 až 80.

Tudy se dostanete na stránky Seniorského bowlingu a i přímo na záložku Seniorský pohár. Zde se je možné do nejbližšího turnaje i zaregistrovat.

Rok 2014 zahajujeme 25.01.2014 v Olomouci, pak se hraje v únoru, březnu a v dubnu a na podzim rovněž 4x, zhruba každý měsíc. Herním dnem je sobota. Dráhy jsou z hlediska mazání připravovány modely vhodnými pro seniory, nevyhledáváme komplikované nebo extravagantní mazací modely, chceme si hru užívat.

Srdečně zveme všechny seniorky a seniory ve věku 50+ let, pozvěte i své známy, kamarády, kolegy, rádi se se všemi potkáme.