Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skupina Ústí nad Labem

18. 2. 2020

Veškeré výsledky a hráčské statistiky naleznete TADY.

 

7. kolo

Poslední kolo se odehrálo 5. října. Dnes Sever 1 20 bodů, Druhý dech 16 bodů, Old School 15,5 bodu, Pohodáři 14,5 bodu. Nához dne dal Honza Štulc - 232. Důležitější ale je, jak dopadla roční tabulka: v ní už měl jistotu 1. místa Sever 1, celkem na kontě 112 bodů. Druhé místo obsazují Pohodáři s 94,5 bodem. Tyto dva týmy jdou přímo do Finále SBL. Třetí místo je postupová do baráže o Finále, toto umístění si vybojoval tým Druhý dech. Postupujícím gratulujeme a rozhodně děkujeme naprosto všem hráčkám a hráčům, kteří se zúčastnili. Věříme, že se se všemi setkáme i příští rok!

Propozice pro Finále SBL a pro Baráž o finále najdete na stránkách ČBA, záložka STK a zde Propozice.

Na fotkách vidíte týmy podle pořadí a nejlepší ženu skupiny letošního ročníku.

sbl_usti_1misto_sever1.jpgsbl_usti_2misto_pohodari.jpgsbl_usti_3misto_druhydech.jpgsbl_usti_4misto_oldschool.jpgsbl_usti_5misto_opelteam.jpgsbl_usti_zena-nahoz_breindlovaanna.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. kolo

Skupina se po dnešku srovnala na 29 zápasů, na čele tabulky je Sever 1 s náskokem 12 bodů na Pohodáře. 3,5 bodu za nimi je Druhý dech a o dalších 6 bodů Old School. Tabulka uzavírá Opel team. V dnešním kole byli nejlepší Pohodáři se ziskem 19 bodů, druhý Opel team nasbíral bodů 15. Láďa Jirků z Pohodářů zahrál 234, což se stalo náhozem kola. Nejlepší ženou byla Anna Breindlová. Zbývá odehrát poslední kolo, které rozhodne definitivně o postupujících. To je naplánováno na 05.10.2020. Postup do Finále a Baráže o Finále by měly mít zajištěny 3 týmy. Propozice pro Finále vydává ČBA, která je organizátorem Finále, zatím nejsou k dispozici, snad se tak stane v nejbližších dnech. 

5. kolo

Skupina odehrála své 5. kolo 29.06.2020. Výsledky jsou bezesporu zajímavé. Hrálo se každý s každým 2x. Old School zabojoval a promítlo se to do jeho zisku za toto kolo 20 bodů. Sever 1 vydoloval bodů 18 a Druhý dech bodů 15. Nejlepším jednotlivcem byl dnes Vojta Plánička s průměrem přes 194, který má na svém kontě i nejvyšší nához dne 256. Gratulujeme! Nejúspěšnější ženou dnes byla Anička Breindlová s průměrem přes 172. Celkově vede Sever 1 s 92 body. Ale... Sever 1 odehrál 29 zápasů, zatímco všichni ostatní 23 zápasů. Co to v průběžné tabulce znamená? Druhý dech a Pohodáři při maximálních bodových ziscích by mohli být tak nějak zhruba na úrovni Severu 1. Z 6ti kol se dá teoreticky počítat s 30ti body. Teoreticky. Prakticky to tak asi nebude, ale i tak je zřejmé, že o čelo tabulky se poperou Sever 1, Pohodáři a Old School. Opel team už ztrácí příliš mnoho, nicméně bude důležité, komu v průběhu další soutěže sebere kolik bodů. Není to tak úplně zapomenutý element. Ještě to bude v Ústí zajímavé. Do konce soutěže chybějí ještě dvě kola. Nejbližší by se mělo konat až po prázdninách 14. září. Bude to tu ještě napínavé a záležet bude na každém bodíku do tabulky.

4. kolo

Skupina pokročila do druhé poloviny letošního ročníku. Sever 1 dnes vybojoval dalších 19 bodů a nadále vede ligovou tabulku s náskokem 13 bodů na Pohodáře. Ti dnes zůstali na 14ti bodech. Druhý dech dnes získal 16 bodů, což znamená sice 3. místo v tabulce, ale počet odehraných zápasů mají Druhý dech, Old School a Opel team o 6 méně, takže tabulka je vypovídající jen částečně. Všechny tyto 3 týmy totiž mají teoretickou možnost dostat se na druhá místo ročních výsledků. Tak uvidíme... Dnes nejlepším hráčem byl Vojta Plánička (189,33) a navíc zahrál 241, což se stalo náhozem kola.

3. kolo

Po vynucené pauze pokračovala skupina svým třetím kolem. Nejvíce bodů vytěžil Sever 1 (22) a Pohodáři (19). Průměrově to nebylo nijak oslnivé kolo (Pohodáři 512,17), o jednotlivcích ani nemluvě. Ale to se zase časem jistě zlepší... V roční tabulce je na čele Sever 1 (55 bodů), druzí jsou Pohodáři (47 bodů), ale tabulka je nevyrovnaná co do počtu odehraných zápasů, Druhý dech a Old school mají o 6 zápasů méně.

2. kolo

Výsledky jsou již k dispozici. Druhé kolo odehrály 4 týmy, každý s každým 2x. Sever 1 vybojoval 18 bodů, Opel team 17 bodů. V pozadí dnes zůstali Pohodáři. Hned 3 hráči se dostali s průměrem nad 200, nejvíce Vláďa Dedera - přes 209. Ovšem nához dne má na svém kontě Anička Breindlová, jejích 257 nenašlo konkurenci. V ročním žebříčku po 11ti kolech ukazuje velkou vyrovnanost vedoucích 4 týmů, přičemž pátý Old School odehrál zatím jen 5 utkání. Zřejmě i tento tým se dostane do bodových hodnot srovnatelných s ostatními. Ústí n.L. je velmi vyrovnané.

1. kolo

V Ústí n.L. byla skupina zahájeno 17. února. Sešlo se všech 5 týmů a odehrálo kompletní kolo. Výsledky zajímavé, do čela tabulky jdou Pohodáři s 18 body a krásným průměrem přes 573. O půlbodík zpět je Druhý dech, který doloval body i s podstatně nižším průměrem. Třetí Sever 1 ztráci na čelo 3 body, ovšem jejich průměr je rovněž z ranku těch kvalitních - 541. Tabulku po dnešku uzavírají Old School a Opel team. Opel dopadl opačně, než Druhý dech - velký průměr, ale málo bodů... Body ovšem rozhodují, takže na polepšení si musí Opel počkat na další kolo/kola. Nához večera předvedl Honza Štulc - 255. Tím vydatně přispěl i k týmovému náhozu kola Pohodářů - 650. Další kolo je naplánováno na 2. března. Těšíme se...