Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skupina Trutnov

18. 2. 2020

Veškeré výsledky a hráčské statistiky naleznete TADY.

3. kolo

Hrálo se 8. října za účasti 5ti týmů. Fortunate mají z dneška 14 bodů, Apache A 12 bodů a Jarokoule 11 bodů. Průměrově na tom dnes byli nejlépe Apache A - přes 512, tedy nic převratného. Lídr Fortunate na tom byl z tohotro pohledu ještě citelně hůře. Ale rozhodují body... V roční tabulce jasně vede Fortunate (50 bodů), druzí jsou jarokoule (38) a třetí Apache A (35). Mortifer je ještě v naději, ale Apache B už je, zdá se, mimo postupové možnosti. Uvidíme, jak to v této skupině bude dál s ohledem na vyhlášená omezující opatření v souvislosti s covid-19. Na to si budeme muset nějakou dobu počkat. Budeme informovat.

2. kolo

Tak i "Trutnov" se po koroně oživil a odehrál své druhé kolo seniorky. Pozorný čtenář si všiml, že Trutnov je v úvozovkách. Protože skupina byla pojmenována podle centra v Trutnově, kde se mělo vše odehrát. Ale... korona, nucené volno, prázdniny, slabá návštěvnost tohoto centra - to vše přineslo změny. Jednak v termínech a jednak v bowlingovém centru. To se změnilo na Pec pod Sněžkou (4 dráhy). Pojmenování skupiny ale prozatím ponecháváme TRUTNOV. Navíc ještě změna v týmech - po koronapauze se rozpadl tým Věčně mladí. Takže se počet týmů smrskl na 5. Na druhou stranu tomuto počtu vyhovuje organizačně i čtyřdráha. Ale konec popisování změn, pojďme nahlédnout na výsledky...

Odehrály se 4 zápasy, čili maximální možný bodový zisk byl tedy 20 bodů. Nejvíce se k této teorii přiblížil Fortunate. Posbíral 15 bodů navíc s jasně nejlepším průměrem přes 535. 12,5 bodu má Jarokoule. Ten půlbodík byla za remízu s Mortiferem. Apache A našetřilo 10 bodů, tedy 50% maximálně možných. Čtvrtý Mortifer má slabých 8,5 bodu. Slabých proto, že jejich celodenní průměr byl druhý nejvyšší za Fortunate, něco přes 500. Všechny ostatní týmy zůstaly s průměrem pod 500. Snad příště se podaří zúročit i ten průměr, aby se promítl do bodů. Na chvostu dnes zůstali Apache B. Z jednotlivců je nutno vyzdvihnout Jirku Hindráka (Fortunate), zahrál nejvyšší nához 241 a nejlépe je na tom i průměrově (187,50). Ženy hrály jen dvě, výrazně lepší než Dagmar Prokopová byla Dana Hanušová (Fortunate).

Roční žebříček dává najevo, že Fortunate vede tabulku (36 bodů), Jarokoule ztrácejí 9 bodů a třetí Apache A ještě o další 4 body více.

1. kolo

Dnes se konala SBL preméra v Trutnově. Ano, zde se SBL hrála vůbec poprvé. Nahlédněme tedy, jak se komu dařilo v 1. kole... Papírovými favority skupiny je tým Fortunate s ostřílenými borci ve svém týmu. A první kolo to hned potvrdilo, Fortunate získalo 21 bodů a je tedy na 1. místě tabulky s průměrem převyšujícím všechny ostatní - přes 557! Jarokoule a Apache A se drží za nimi, ale jejich bodový odstup je celkem významný. Nejlepší jednotlivce, byl Jirka Hindrák s průměrem 193. Nejvyšší nához ale zahrál Pavel Šimůnek mladší z Mortiferu (220). Týmový nej výkon předvedli Fortunate (605). Samozřejmě, jsme na samém začátku a vše je zcela otevřeno. Poděkování patří rozhodně všem týmům a především organizátorovi skupiny Vláďovi Pitašovi. Jsme moc zvědavi na další kola této skupiny. Pokud dostaneme i fotky, moc rádi je tu zveřejníme.