Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skupina Praha 1

18. 2. 2020

Veškeré výsledky a hráčské statistiky naleznete TADY.

1. kolo

V Praze se rovněž dnes rozjela SBL, Skupina Praha 1 odehrála svůj první hrací den na Ovčíně. Sešlo se všech 6 týmů a začala jednotlivá utkání. Nejvíce bodů sesbírali Black Riders - 19,5 s velmi solidním průměrem 545,20. Nicméně druzí Notaxo měli průměr lepší (548,20), ale o 1,5 bodu méně. Třetí Lovci striků hráli také velmi slušně, ale body se už u nich scházely méně, než u prvních dvou týmů. Favorizovaní Old boys snes spíše trpěli. Ale skupina hraje 3 kola a tak o ničem není absolutně rozhodnuto. Lídrem co do jednotlivců byl Petr Sova z Lovců striků, jeho průměr 197,60 byl dnes nedostižný. Nához kola zahrál Honza Kolář z Blach Riders - 246. Ale na druhou stranu si zahrál třeba i 118. Možná doufal, že se ceny udílejí za nejvyšší a nejnižší nához. To však není realita, byl to jen asi bowlingový úlet.

Dodatek: předchozí komentář není tak úplně správný, jelikož na Ovčíně došlo k problémům (prohazování šipek na drahách) a tak jsou některé věci nakonec trochu jinak. Situaci popsal i rozhodčí hracího dne:

Své si k turnaji řekl i rozhodčí: V Praze na centru Bowling Ovčín se rozehrálo úvodní kolo SBL skupiny Praha 1. Rozjezd skupiny provázely technické problémy a tak se tabulka oproti původnímu on-line servisu pozměnila po opravě výsledků.  Pět týmů z šesti přihlášených se prezentovalo průměrem přes 500 na hru a mnoho výsledků bylo velmi těsných. Nejlépe si vedl nováček soutěže tým Notaxo, který je sestaven z čerstvých seniorů. Předvedl průměr družstva 548 a vybojoval 21 bodů z 25 možných, čímž je rázem rozhodnuto o lídru soutěže. Druzí Black Riders posbírali 18,5 bodu, třetí Lovci striků vybojovali 12,5 bodu. Loňský lídr druhé pražské skupiny Old boys zůstal za očekáváním nejen bodově ale i průměrově. Vybojoval jen 10 bodů a je čtvrtý. Pátý Strike s podobným průměrem jako Old Boys má na svém kontě 7 bodů a poslední I. PSKN, má o bodík méně. Hvězdy 1. kola: Petr Sova z Lovců striků - Ø 197,60. Honza Kolář z Black Riders - výkon 246.

Příští kolo se hraje až 24. září na Zličíně. Času na trénink a vyladění formy je tedy dost a dost. Na fotce je dnes nejlepší Notaxo.

1.-kolo-notaxo.jpg