Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skupina Plzeň

7. 2. 2020

Veškeré výsledky a hráčské statistiky naleznete TADY.

4. kolo

V Plzni ve čtvrtek 18.6.2020 proběhlo 4. kolo SBL. Nejlepší jednotlivci dosáhli opět velmi pěkných výsledků. Bočan 240, Dědič 234, Martan 220, Levák 213 a Holšan 210. V čele soutěže po 4 kolech jsou Chotěšovský před Lucernou a na 3. místě je tým Stavitelů. Bodově dnes nejvíce vydělali Chotěšovští, ti jsou ve vedení i v roční tabulce. Nicméně 12 bodů náskoku na druhou Lucernu nic neřeší, protože Lucerna má na svém kontě o 7 zápasů méně. Chotěšovští tak na čele zůstanou zřejmě jen přechodně. Kol se ale ještě hraje dalších 5, tudíž nakonec může být všechno jinak. Níže je foto týmu Chotěšovský .

sbl-4.-kolo-foto.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. kolo

Lucerna dnes zabojovala a z 35ti možných bodů získala na své konto 29. Slušný výkon. Za nimi bodově skončili Stavitelé a Starci na chmelu. Hru dne 234 předvedl Jaroslav Vaindl od Starců na chmelu. Průměrově nejlepší ale byl Standa Nejezchleba od Lucerny RSTS. V ročním žebříčku je stav nevyrovnaný, protože Lucerna má o 7 zápasů méně, než týmy kolem. Zdá se tedy, že právě Lucerna-RSTS má naběhnuto na prvenství v tabulce. Ale zda to opravdu nastane, to uvidíme v dalších kolech.

2. kolo

Dnes poprvé se představila i Lucerna-RSTS a hned úspěšně. Získala krásných 30 bodů z 35 možných a připomněla se tak, že i letos by ráda na pozice nejvyšší. 25 bodů získává Chotěšov, 21,5 bodu Bacardi. Pepa Bočan z Chotěšova se s průměrem přes 204 stal nejlepším hráčem kola, ovšem nához si přivlastnil Jan Bělonož ze Sacího komanda - na 259 se bude dobře vzpomínat. Neúplná roční tabulka ukazuje, že na čelo se vypracoval Chotěšov (49 bodů), Bacardi tak klesl na místo druhé (43,5). Ovšem jak už bylo zmíněno, Lucerna odehrála na rozdíl od těchto zatímních lídrů jen 1 kolo a bude-li výkonově pokračovat jako dnes, bude i ona jasným kandidátem na čelní pozice tabulky. Na fotce je Chotěšov a Lucerna.

2.-kolo---chotesov.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. kolo

V Plzni bylo zahájeno I. kolo SBL za celkové účasti 9 týmů. Protože, je v Plzni 9 týmů na osmidráhové herně, v každém kole vždy eden tým nebude hrát. V 1. kole nehrál tým Lucerna RSTS. Hned na úvod padaly pěkné výkony. Karel Levák 278, Jan Martan 252, Pepa Bočan 247, Jiří Kozický 243 a řada dalších pěkných dvoustovek. Tým Chotěšov  (Levák, Bočan, Nolč) při hře s týmem Zíchov vytvořili rekord plzeňské skupiny se 700 body. V čele soutěže je tým Bacardi, na 2. místě je Chotěšov, na 3. místě je Sací komando. Na fotce je vedoucí tým Bacardi.

1.-kolo---bacardi.jpg