Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. Termínový kalendář SBL 2020

Zde jsou termíny jednotlivých kol ve všech skupinách SBL. Jakmile budou organizátoři skupin domluveni s kapitány tam evidovaných týmů a oznámí nám dohodnuté termíny jednotlivých kol, sem je vložíme. Pokud zde Vaše skupina není, znamená to, že termíny ještě nejsou stanoveny. Další centra zde budou uvedena, jakmile něhajý tým jej uvede do své přihlášky do SBL 2020.

Hrací dny jednotlivých skupin SBL budou vloženy do tabulky níže. Přesto termíny sledujte, může dojít k nějaké změně... Přesné informace Vám podá také organizátor/rozhodčí Vaší skupiny.

Nezapomeňte také na termíny závěrečných vrcholových akcí SBL: Baráž o finále, Finále SBL a Mezinárodní finále 2020 (viz úplně dole).

Šedé zabarvení data = odehráno a výsledky zveřejněny.

Datum Hod Skupina Kolo č. Poznámka
    Praha (Zličín, Ovčín, Vojkov) 1 čtvrtek
    2 čtvrtek
    3 čtvrtek
    4 čtvrtek
    5 čtvrtek
    6 čtvrtek

 

Datum Hod Skupina Kolo č. Poznámka
    Ústí nad Orlicí (Radava) 1  
    2  
    3  
    4  
    5  
    6  
    7  
    8  

 

Datum Hod Skupina Kolo č. Poznámka
    Plzeň (Lucerna) 1  
    2  
    3  
    4  
    5  
    6  
    7  
    8  

 

Datum Hod Skupina Kolo č. Poznámka
    Ústí nad Labem (Klíše) 1  
    2  
    3  
    4  
    5  
    6  
      7  

 

Baráž o Finále a Finále SBL 2020 - obě akce organizuje ČBA sama. Termín konání pro obě akce bude zveřejněn včas, cca měsíc předem.

Mezinárodní Finále SBL - akci organizuje spolek Seniorbowling CZ sám. Mezinárodní Finále se odehraje v termínu, který zde bude zveřejněn cca měsíc předem. V roce 2020 se bude hrát v Bratislavě.