Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Přehled přihlášených týmů

Poznámka: centra a týmy jsou sem přidávány podle došlých přihlášek. Jakmile se objeví v Přihláškách nové centrum splňující podmínky pro odehrávání SBL, bude přidáno i na tuto stránku, čímž se do něj bude možná hlásit také. Přihlášky jsou zapisovány v pořadí, v jakém došly.

Jakékoliv další centrum lze přidat, centrum musí mít nejméně 4 dráhy s bezšňůrovými stavěči kuželek a mazačkou. Jakmile se někde v přihlášce týmů objeví zde neuvedené centrum, doplníme jej, aby se sem mohly registrovat i další zájemci.

Termíny hracích dní budou určeny po 15.01.2020, jakmile vedoucí skupiny termíny na centru vyjedná a nám pošle.  Následně naleznete aktuální termíny jednotlivých kol skupin na TÉTO stránce..

Praha (Zličín, Ovčín, Vojkov)    Uzávěrka skupiny: skupina uzavřena

SKUPINA PRAHA 1

Skupina byla rozlosována na schůzce kapitánů 6. února 2020. Herní systém: 3 hrací dny v každém centru 1 kolo (Praha Zličín, Praha Ovčín, Vojkov). Potom 4 nejlepší týmy skupin Praha 1 a Praha 2 postoupí do nové skupiny Praha A, horší 4 týmy obou skupin do nové skupiny Praha B. Obě nové skupiny opět odehrají 3 kola na stejných centrech. Po odehrání postupují ze skupiny Praha A přímo do finále ČR nejlepší 4 týmy. horší 4 týmy postupují do baráže o finále ČR. Ze skupiny Praha B postupují 4 nejlepší týmy do baráže o finále ČR. Termíny hracích dní - viz proklik nahoře.

Organizátor skupiny: Milan Soušek (604243977)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Old boys Josef Bešík Stanislav Dohnálek, Marek Mlynář
     
Notaxo Jaromír Malec Ladislav Švec, Stanislav Semerák, Alena Sovová
Veteráni PP Miloš Jirsa Jan Stupka, Miloslava Suchánková
Black Riders Jan Kolář st. Hana Kolářová, Richard Nosek, Petr Ivanciv
Lovci striků Petr Sova Milada Sovová, Ivo Drážný, Jan Rýdel
Strike Jiří Marval Lubomír Hřebík, Jan Vojtíšek, Pavel Vrzal
BC Tábor Dalibor Polívka Jaroslav Butal, Milan Čikeš

 

Praha (Zličín, Ovčín, Vojkov)    Uzávěrka skupiny: skupina uzavřena

SKUPINA PRAHA 2

Skupina byla rozlosována na schůzce kapitánů 6. února 2020. Herní systém: 3 hrací dny v každém centru 1 kolo (Praha Zličín, Praha Ovčín, Vojkov). Potom 4 nejlepší týmy skupin Praha 1 a Praha 2 postoupí do nové skupiny Praha A, horší 4 týmy obou skupin do nové skupiny Praha B. Obě nové skupiny opět odehrají 3 kola na stejných centrech. Po odehrání postupují ze skupiny Praha A přímo do finále ČR nejlepší 4 týmy. horší 4 týmy postupují do baráže o finále ČR. Ze skupiny Praha B postupují 4 nejlepší týmy do baráže o finále ČR. Termíny hracích dní - viz proklik nahoře.

Organizátor skupiny: Milan Soušek (604243977)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Oldies team Milan Soušek Tomáš Rathouský, , Boris Guič, Jan Korynta, Viktor Schön
Druhá míza Ovčín Petr Mráček Marcel Štochl, Vladimir Stanishevskyi, Petr Pekár, Miluše Nováková
Grupeto Miroslav Jiránek Josef Trojan, Antonín Platoš, Alena Zárubová, Eva Rybová
Bouleři Jan Fleischmann st. Jiří Stulík, Zdeněk Žabka, Aleš Synek
I. PSKN Jaromír Vohryzka Jindřich Chrpa, Jan Sůva
Divoženky Anežka Lencová Marie Konečná, Krystýna Janočková, Dušan Kovařík, Petr Florík
SPP Senior František Štrupl Pavel Tittl, Drahomíra Krynická, Ferdinand Kasl
K.P.K.O. Zdeněk Mára Bohuslav Ondráček, Jaroslav Kocůr, František Hejl, Albert Jarovský

 

Plzeň (Lucerna)    Uzávěrka skupiny: skupina uzavřena

Organizátor skupiny: Stanislav Nejezchleba (602371848)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Rebelové Dana Soukupová Petr Jiránek, Luboš Voral, František Černý
Falk-S Marie Vokrojová Dalibor Dědič, Lubomír Otec
Sací komando Jan Bělonož Jaroslav Hána, Tomáš Benedikt, Jiří Kozický
Bacardi Pavel Černý Adolf Klepáček, Yvona Klepáček Mašková
Chotěšov Josef Bočan Ivana Bočanová, Karel Levák
Lucerna-RSTS Stanislav Nejezchleba Jiří Dlabáček, Petr Havrilec, Jiří Klečka, Milan Vlček, Zdeněk Havlíček
Zíchov Pukls Libor Soukup Jan Martan, Václav Soukup
Stavitelé Bohumil Novohradský Ladislav Kastl, Stanislav Smidhrodský
Starci na chmelu Jaroslav Vaindl Vojtěch Pajtl, Bedřich Valigura, Karel Koželoužek

 

Ústí nad Orlicí (Radava)    Uzávěrka skupiny: skupina uzavřena

Organizátor skupiny: Zdeněk Barvínek (777999444)
Název týmu Kapitán Členové týmu
ABB Vidlatá Seč Anna Brokešová František Brokeš, Ladislav Schůt
TACL Letohrad Petr Tomášek Pavel Koráb, Jaroslav Morávek, Jaroslav Klapal
TACL "B" Letohrad Jana Severová Jan Barvínek, Oldřich Severa, Eva Appeltauerová
Pozdní sběr A Petr Musil Pavel Koblížek, Ladislav Kolář, Leoš Roubal, Viktor Vodák
Fire Dragons František Staněk Miroslav Sejkora, Pavel Nádvorník, František Kolář
BK-Kings Jaromír Jedlička Sylva Šlechtová, Zdena Kramářová, Miroslav Kramář
HEDOMA Pavol Dolog Jaroslav Dočkal, Květa Hermanová, Petr Matějka, Jiří Javůrek
ORSO Miloš Vávra Rostislav Ondráček, Jiří Kužílek, Ivan Dostál

 

Ústí nad Labem (Klíše)    Uzávěrka skupiny: skupina uzavřena

Organizátor skupiny: Ladislav Jirků (728016877)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Sever 1 Vladislav Dedera Vladimír Hübst, Ivan Zlesák
Druhý dech Anna Breindlová Vlastimil Ševčík, Vladimír Horňák, Robert Breindl
Pohodáři Ladislav Jirků Jan Štulc, Jozef Čížek
Opel team Jiří Novák Miroslav Kučaba, Miloš Hudík
Old School Stanislav Charvát Dagmar Charvátová, Vojtěch Plánička, Zdenka Pláničková

 

Frýdek-Místek   Uzávěrka skupiny: skupina zrušena pro malý zájem

Organizátor skupiny:
Název týmu Kapitán Členové týmu
Marná snaha Rostislav Hovězák Mirek Zedník, Vlastimil Motyka
     

 

Brno (Bowling Brno)    Uzávěrka skupiny: skupina zrušena pro malý zájem

Organizátor skupiny: 
Název týmu Kapitán Členové týmu
SBK Boskovice Igor Láník Alena Pačinková, Petr Henzl
     

 

Olomouc (Šantovka)    Uzávěrka skupiny: skupina zrušeno pro malý zájem

Organizátor skupiny: 
Název týmu Kapitán Členové týmu
Car Citon Olomouc Jana Lébrová Miroslav Křesťan, Eva Štefková
     

 

Trutnov (Olymp)    Uzávěrka skupiny: skupina uzavřena

Organizátor skupiny: Vladimír Pitaš (605210515)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Apache Vladimír Pitaš František Přibyl, Vladimír Táborský, Mirko Jiránek
Fortunate Blanka Hanusíková Dana Hanušová, Jiří Hindrák, Jaroslav Girovič
Jarokoule Zdeněk Prokop Dagmar Prokopová, Jan Šejvl, Milan Jindřišek, Miloš Parkan
Věčně Mladí Jiří Marek Eva Marková, Karel Kutil, Helena Kutilová, Jaroslav Gurovič
Apache B Martin Adámek Václav Mach, Ivan Sochor, 
MORTIFER Pavel Šimůnek Radomír Polz, Bohuslav Zelinka, Jaroslav Jirásek