Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ústí nad Labem - Výsledky

19. 2. 2019

6. kolo: odehráno 9. září. Oldf School získali 22 bodů, Pohodáři 19. Jarda Šlechta si zahrál 246 = nejvyšší nához dne. Lepším individualistou ale byl Vojta Plánička s průměrem přes 207. Čelo roční tabulky vypadá takto: Pohodáři, Sever 1, Druhý dech. Bodové rozdíly nejsou nijak dramatické a tak jsme velmi zvědavi na poslední kolo, které rozhodne definitivně. Výsledková listina

5. kolo: hráno 10.06.2019, tentokrát bez Pohodářů. Každý s každým odehrál klasicky 2 zápasy, čili max zisk byl za dnešek 30 bodů. 22 získal Druhý dech a byl dnes nejlepší, 20 bodů Sever 1. Naopak Old School bodoval velmi rozpačitě, a to i přes jejich krásný průměr přes 560. Ony dva lepší týmy měli průměr shodně přes 565. Opel team nasbíral jen 8 bodů a i jejich průměr nebyl vůbec špatný (531). Ono se to tak prostě někdy sejde... Malou náplastí může být nejvyšší nához kola 237, který si zahrál Mirek Kučaba právě z Opel teamu. Ženou večera se stala Anna Breindlová. Roční tabulka je vzhledem k rozháranému systému porovnatelná jen pro týmy na 2. až posledním místě, protože Sever 1 má odehráno o 6 her více. Je tedy logicky první, ale 6 her navíc znamená teoreticky až 30 bodů, reálně samozřejmě méně. I tak se zdá, že Sever 1 by se mohl pohybovat někde kolem 3. nebo 4. místa. Tabulku tedy zatím vedou Pohodáři (71,5 bodu) před Druhým dechem (66 b.). Na třetí místo pravděpodobně půjde Sever 1. K dokončení ligy zbývají ještě 2 kola. Tady je podrobná Výsledková listina po dnešku. Na fotce je dnes nejlepší Druhý dech.

2.-kolo-druhy-dech.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

4. kolo: se odehrálo 6. května. 4 týmy odehrály zápasy každý s každým 2x. Čísla padala opravdu vysoká, nejvyšší průměr přes 598 dali Pohodáři, nejnižší 557,50 Druhý dech. Jsou dny, kdy tento nejslabší průměr by radostně přivítal i vítěz kola. Dnes ne. Rozhodují ale body a těch nejvíc sesbíral Sever 1, o 3 body méně Pohodáři. Old School a Druhý dech na tom dnes byli hůře. Dvoustovek padalo skutečně hodně, ale nejvyšší hru dne zahrál Vojta Plánička - 268. Jen o kuželku zpět zůstal Vlasta Ševčík. Dnes asi nemá smysl psát o nejlepší ženě, byla jí Zdenka Pláničková, ale byla ženou dnes jedinou... Roční žebříček není herně vyrovnaný, Pohodáři a Sever 1 mají o 6 zápasů více, než všichni ostatní. Takže sice logicky vedou, nicméně Druhý dech a Old School se jim mohou velmi přiblížit, teoreticky vlastně i přeskočit. Takže si počkejme zase na další kolo, až se nám to trochu více zápasově srovná. Zde je proklik na detailní Výsledkovou listinu. Na fotce je dnes nejlepší tým - Sever 1.

2.-kolo-sever-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

3. kolo: proběhlo na Apríla, 1. dubna 2019. Dnes nehrál Druhý dech a tak se vzájemně o body obíraly 4 týmy. Z nich dnes nejúspěšnější byli Pohodáři, kteří si nechali sebrat 6 bodů, takže jim přibylo 19 bodů do roční tabulky. Sever 1 si připisuje 17 bodů a Old School 16 bodů. Opel team bojoval, ale bodový zisk měl dnes nejslabší. 248 byl nejvyšší nához, zahrál si ho Jozef Čížek z Pohodářů. Jako jediný také má průměr přes 200, konkrétně 202,83. Ženou večera je Zdenka Pláničková. Odehrála sice jen 2 hry, ale měla jedinou konkurentku, kterou průměrově nechala za sebou. V roční tabulce Pohodáři navyšují svůj náskok na druhého na 10 bodů. Tím druhým je Sever 1. Třetí místo má Druhý dech, jenž ovšem má odehráno o 6 zápasů méně, takže je otázka, zda právě oni se nestanou lídry roční tabulky. Detaily dneška i historie obsahuje podrobná Výsledková listina. Příště se hraje 6. května. 

3_pohodari.jpg

 

 

 

 

 

 

 

2. kolo: odehráno 4. března 2019. Kolo bylo až skoro komorní, podle herního plánu se dnes hrálo bez Old School a tak se o body vzájemně obíraly pouze 4 týmy. Z nich Druhý dech byl dnes nejlepší, což dokumentuje zisk 18 bodů. Sever 1 a Pohodáři získali na svá konta bodů 16. Nejlepším hráčem byl dnes Vlasta Ševčík s průměrem přes 209 a nejvyšším náhozem kola 256. Po 2 kolech jsou na čele Pohodáři s 35 body, bodík za nimi je Druhý dech. Oba týmy trochu poodskočili všem ostatním. Detaily dneška a celé ligy jsou k vidění tady: Výsledková listina. Na fotce máme Druhý dech (z loňska).

2.-kolo-druhy-dech.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. kolo: V pondělí 19.02.2019 zahájila i tato skupina s 5ti týmy a 1 volnou hrou svoji skupinu SBL. Na kvalitě to neubralo. Všechny týmy od sebe dělí pouhých 8 bodů. S průměrem 578,60 a 19ti body tabulku vedou Pohodáři, jež mají na Druhý dech minináskok 3 bodů, třetí je Opel team, ten ztrácí další 1 bod. Tabulku prozatím uzavírá Sever 1 - 11 bodů a jasně nejslabší průměr. Nejvyšší týmovou hru 627 dal Old School, v jednotlivcích 238 Jan Štulc z Pohodářů. Ten je také nejlepším hráčem dneška s průměrem 217. Krásné... Nejlepší ženou večera je Anna Breindlová z týmu Druhý dech. Ovšem konkurovala jí pouze Zdenka Pláničková, které se ale dnes zle nevedlo... Detaily celého kola jsou ZDE: Výsledková listina. Na fotce vidíme dnes vítězné Pohodáře.

2.-kolo-pohodari.jpg