Jdi na obsah Jdi na menu
 


Praha Zličín, Vojkov - Výsledky

22. 3. 2019

6. kolo: skupina jako první dohrála letošní ročník SBL. Poslední kolo se hrálo 03.09.2019. Opět se nedostavily dva týmy, které tak ostatním trochu pokazily herní den. Dnes 20 bodů sesbírali Black Riders a Bouleři, o 2 body méně Lasco Lions. K.P.K.O. dnes hrálo trochu pod své možnosti. Nejlepším hráčem dneška se stal Honza Kolář s průměrem přes 226 a s náhozem kola 246. Důležité je však celoroční konečné pořadí v tabulce: 1. místo obsazují Bouleři se 114 body, 2. místo Black Riders, o 9 bodů méně a 3. místo Lasco Lions, ti mají 94 bodů. Statečně bojující K.P.K.O. obsazuje 4. místo. Lovce striků a zejména BC Rabbits Senior nemá smysl hodnotit vzhledem k jejich absencím v herních kolech. 3 nejlepší týmy obdržely své poháry, cenu za nejvyšší nához celé skupiny převzal za 279 Zdeněk Žabka. Stejný nához zahrál i Petr Ivanciv, ale později, než Zdeněk. Nejlepší ženou skupiny se stala Blanka Heřmánková z Lasco Lions. Gratulujeme všem oceněným a děkujeme naprosto všem, kteří SBL hráli. Přímo do Finále SBL postupují dva nejlepší týmy, tedy Bouleři a Black Riders, do Baráže o Finále Lasco Lions. Propozice pro obě soutěže vydává ČBA, která obě soutěže také organizuje. Výsledkové detaily najdete zde: Výsledková listina.


2019-sbl-zlicin-vojkov.jpg2019-sbl-zlicin-vojkov--nahoz-roku.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

5. kolo: se odehrálo 27.08.2019 za účasti 4 týmů. Nejlepší bylo Lasco Lions s průměrem přes 561 a ziskem 22 bodů. O 3 body zpět zůstali Black Riders, dále za nimi Bouleři a K.P.K.O. Nejlepším jednotlivce, byl Dalibor Polívka, nához kola 234 zahrál Jiří Stulík. V ročním žebříčku vedou Bouleři s 94 body, druzí Black Riders mají 85 bodů a třetí Lasco Lions 76 bodů. Tyto 3 týmy mají odehráno 25 zápasů, ostatní týmy o 1 až 2 méně. Tabulka bude kompletní po posledním kole, které se hraje 3. září. Tím budeme znát i postupující do nadstavbové části SBL 2019. Kompletní výsledky a detaily: Výsledková listina.

Na fotce je dnes nejlepší Lasco Lions

27.08.2019-lasco-lions.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

4. kolo: odehráno na Vojkově za účasti pouze 4 týmů, osdu chybějících týmů není znám... Bodově velice vyrovnané kolo, nejlepší Bouleři sebrali 20 bodů a čtvrtí Lovci striků bodů 15. Zajímavé ovšem je, že průměrově excelovali Bouleři (přes 633) a Black Riders (přes 615), přičemž ale Black Riders končí na třetím místě, před nimi je na 2. místě Lasco Lions s průměrem přes 548. tedy výrazně nižším. Super nához kola dali Zdeněk Žabka a Petr Ivanciv, oba shodně 279. Petr byl také nejlepším hráčem dne (průměr 222!). Nejlépe hrající ženou je Blanka Heřmánková (průměr přes 180), ovšem za dámskou soupeřku měla pouze další 1 konkurentku Miladu Sovovou. Nelze se nezmínit o vůbec nejlepší hře týmu: Bouleři 691 v zápase s Black Riders. K tomu není co dodat... V ročním žebříčku mají Bouleři 12 bodů náskok na druhé Black Riders. O dalších 12 bodů méně mají Lasco Lions. Takže na čele beze změny... Další kola se hrají až po letních prázdninách 27.08. a 03.09.2019. Tím bude skupina skončena. Detaily her, hráčů, tabulky najdete zde: Výsledková listina. Fotku Boulerů vidíte za komentářem k předchozímu kolu. Dorazil k nám i komentář rozhodčí Ingrid Liebichové, který však obsahuje vlastně to, co už je zde napsáno... 

3. kolo: dnes (09.05.2019) dominovali Bouleři se ziskem 19 bodů a průměrem 608,80. O 6 bodů méně mají na kontě Black Riders a BC Rabbits Senior. Hrála se opravdu vysoká čísla, nejlepší hru měli Black Riders - 657. nejlepším hráčem dnes je famózně hrající Jirka Stulík s průměrem přes 219 (!!) z 5ti her, navíc má na svém kontě i nához kola 258. Ženou večera se stala Milada Sovová, jejíž denní průměr činí 172. Roční tabulka po 3 kolech začíná být docela vyhraněná. Bouleři mají 58 bodů, Black Riders 49 bodů a třetí Lasco Lions 36 bodů. Odstupy jsou docela citelné. Na Lasco se ale zespoda tlačí BC Rabbits Senior s 33 body. Tady je detailní Výsledková listina. Na fotce jsou Bouleři, dnešní vítězové a vedoucí tým roční tabulky. Obdrželi jsme i koment z místa činu (Ingrid Liebichová), takže jej přidáváme: Již od začátku se nejvíce dařilo družstvu Bouleři , ani jeden zápas neprohráli. Získaných 19 bodů je zatím vyneslo na první příčku. Na druhém místě hracího dne jsou Black Riders 13 bod. Tento samý počet bodů také uhrálo družstvo BC Rabbits Senior , takže dnes  třetí místo. Tentokrát se méně dařilo družstvu Lasco Lions, ale nic není ztraceno, mají před sebou ještě tři hrací dny. Celkové vedení po třetím hracím dnu patří Boulerům(58bodů), druzí jsou Black Rides(49bodů),třetí Lasco Lions(36bodů)na čtvrtém  BC Rabbits Senior(33bodů), pátí  jsou Lovci Striku(27 bodů) a zatím na posledním místě jsou K.P.K.O(22bodů). Příště se bude hrát 13. 6. 2019 od 19h na Vojkově.

 bouleri-09.05.2019.jpg

 

 

 

 

 

 

2. kolo: komentář poskytl rozhodčí skupiny: Druhé kolo této SBL přeneslo soutěž ze Zličína na Vojkov. Opět se ještě doplňovaly soupisky, nejvíce Lasco, kde s opuštěným kapitánem družstva naskočili do zápasů hned dva noví hráči. Tentokráte se nejvíce dařilo družstvu BLACK RIDERS a zmiňovaným LASCO LIONS, které si z Vojkova vezou shodně po 19 bodech. Lídr z prvého kola, družstvo BOULEŘI si také ale nevedl zle a vybojoval 17 bodů. Tím se rozdala většina bodů a ten zbytek si připsali: LOVCI STRIKŮ (11b) a poslední dva doslova paběrkovali. RABBITS SENIOR vybojoval 5 bodů a KPKO KLADNO pouhé 4 body. Po druhém kole vedou BOWLEŘI s 39 body. Druzí BLACK RIDERS snížili bodovou ztrátu na tři body a s náskokem šesti bodů odskočili třetím LASCO LIONS , kteří na bronzové pozici vystřídali BC RABBITS SENIOR. Příští kolo této skupiny se hraje dne 9.5.2019 od 19.00 hod na centru Best Bowling. Tady je k dispozici podrobná Výsledková listina. Dnes nejlepší Black Riders vidíme i na fotce...

black-riders-25.04.2019.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. kolo: komentář k úvodnímu kolu nám poslal rozhodčí skupiny: Za účasti šesti družstev odstartovala dne 21.3.2019 na centru Best Bowling v Praze soutěž seniorské ligy skupiny VOJKOV-ZLIČÍN. Při startu soutěže soupisky některých týmů ještě doznaly změn a byly doplněny na poslední chvilku o nová jména. Mezi družstvy, která zde dříve hrála (Black Riders, Bouleři, K.P.K.O., Lasco Lions) se objevují nově Lovci Striků a BC Rabbits Senior. Dle výsledků z předchozích soutěžních ročníků SBL se usuzovalo, že budou patřit mezi horké favority této skupiny Black Riders a Bowleři, což se také potvrdilo. BOWLEŘI jsou na čele tabulky s 22 body a s pětibodovou ztrátou jsou za nimi BLACK RIDERS. Třetím na pomyslné bedně je s 15 body je nováček soutěže BC RABBITS SENIOR. V druhé polovině soutěže se po prvém dnu seřadila družstva v tomto pořadí: LASCO LIONS (11b), K.P.K.O. (6b) a LOVCI STRIKŮ (4b). V pěti zápasech večera patřili mezi nejproduktivnější hráče Jiří Stulík a Aleš Synek, kteří nepoznali hořkost porážky v zápasech jednotlivců. Hvězdou večera byl Aleš Synek, který zahrál nejvyšší výkon 278 a měl i nejvyšší průměr (216,60). Příští kolo této skupiny se hraje dne 24.4.2019 od 19.00 hod na centru Bowling Vojkov. Výsledková listina obsahuje všechny detaily. Na fotce vidíme dnes nejlepší tým Bouleři.

bowleri-22.03.2019.jpg