Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo Vojkov: Lovci striků útočí

21. 3. 2018

2. kolo SBL na Vojkově skončilo cca před hodinou. Pojďme se podívat, jak to tam vypadalo. Po prvním kole byli na čele tabulky Lasco Lions. Jejich představa byla, že i dnes půjdou na samý vrchol. Dnes to tak ale nebylo, neboť nejvíce bodů nasbírali Lovci striků v čele se Sovovými - 22 z 30ti možných. I průměr mají dnes nejlepší, i když před Lasco lions s jen nepatrným rozdílem. To ale hraje podružnou roli, hlavní jsou body. Lasco sesbíralo o 4 body méně a třetí Rabbits o další 4 body méně. Osobností dneška byl Ivan Síbrt z Lasco lions, jenž hrál s průměrem přes 192. Nához kola ale předvedla Milada Sovová - 243, a právě ona je i nejlepší ženou kola. Milada je od Lovců striků.

Roční tabulka se na čele hodně vyrovnala. Lasco lions přece jenom udrželi prvenství, mají 40 bodů a skvělý průměr přes 536, o jediný bodík zpět ale už je tým Lovci striků. Mají výrazně horší průměr, takže v dalším kole by na prvenství v tabulce potřebovali utrhnout o 2 body více, než Lasco. Vývoj bude ještě dramatický, to je jisté. Třetí Rabbits Praha Senior se drží zuby nehty, za nimi jsou v těsném dohledu Veteráni, kteří by rádi šli trochu nahoru. Uvidíme, jak se to vyvine ve 3. kole, jež je na pořadu 25. dubna 2018.

Rozhodčí Honza Rýdel průběh večera komentuje: Druhé kolo se téměř přesně podobá výsledkově prvnímu, pouze s výměnou týmů na prvních dvou pozicích. Lovci striků včera ztratili jen tři body a ovládli druhé kolo, Lasco Lions na druhém místě ale vyválčili o jeden bod více, než Lovci striků minule a právě tenhle bodík je rozděluje na čele tabulky. Takže první jsou Lasco Lions - 40, druzí Lovci striků - 39 a třetí BC Rabbits Praha Senior s 29 body. Tentokráte padlo jen pět dvoustovek,  přičemž tou nejhodnotnější – 243 se blýskla Milada Sovová (Lovci striků) hned v úvodní hře. Ivan Síbrt ( Lasco Lions) stále vede  pořadí jednotlivců s průměrem 201,40 před Petrem Sovou (Lovci striků) 184.10 a Jirkou Egertem (BC Rabbits) 173,57. Z žen je nejlepší Milada Sovová na 6. místě s průměrem 171,10.  V počtu získaných vítězství si stále drží neporazitelnost Ivan Síbrt – 10, jedinou porážku utrpěl Petr Sova – 9 a po dvou ztrátách mají na kontě Milada Sovová a Zbyněk Třeška – 8..

Výsledková listina ke stažení

Další detaily výsledků naleznete ZDE.

Fotku týmu Lovci striků zatím nemáme, jakmile ji od rozhodčího dostaneme, milerádi zde dnešní šampiony ukážeme...

 

Náhledy fotografií ze složky Vojkov