Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo: je rozhodnuto

11. 10. 2018

Poslední kolo místní SBL definitivně rozhodlo o konečné roční tabulce a tím i o postupujících. Nejprve ale nahlédněme na dnešek: Tacl Letohrad A sesbíral 29 bodů z 35ti možných, což mu zajistilo dnes první místo. Druzí zůstal se ztrátou pouhých 3 bodů na vítěze tým Dlouhá chvíle. Třetí příčka dnes patří Ohnivým drakům. Dnes nejlepším hráčem byl Jarda Morávek, který má na svém kontě i nejvyšší nához 243. Ženou večera se stává Jana Severová z Tacl Letohrad B.

Celoroční konečná tabulka definuje postupující: přímo do Finále SBL postupují Ohniví draci z 1. míst a Tacl Letohrad A z místa druhého. Gratulujeme! Do Finále SBL se mohou přes Baráž o Finále dostat třetí ABB Vidlatá Seč a čtvrtá Dlouhá chvíle. Nejlepší ženou ročníku je Jana Severová a majitelem absolutně nejvyššího náhozu 247 je Jaroslav Morávek.

Přehled postupujících je ZDE. Baráž i Finále se hrají 27.10.2018 v Brně. Baráž od 9 hod a Finále od 11 hod. Obsazovačky na to budou otevřeny cca týden předem.

Děkujeme všem hráčkám a hráčům za účast a pěkné boje, gratulujeme nejlepším a oceněním a věříme, že se budeme potkávat i v roce 2019. Hlásit se do ročníku 2019 je možné již třeba hned teď.

Výsledková listina ke stažení

Další výsledkové detaily

7.-kolo-usti-n.o--1-.jpg7.-kolo-usti-n.o--2-.jpg7.-kolo-usti-n.o--3-.jpg7.-kolo-usti-n.o--4-.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Ústí nad Orlicí