Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo: Dlouhá chvíle dnes nejlepší

21. 6. 2018

4. kolo, i když de facto přeložené třetí kolo, se odehrálo 21. června 2018 a výsledky nejsou nezajímavé. Ztráceli totiž všichni, ale nejméně ztratila, či možná naopak nejvíce získala, Dlouhá chvíle, která si přivlastnila 25 bodů ze 35ti možných. Vidlatá Seč nasbírala 23 bodů a Pozdní sběr stejně jako Tacl team A bodů 22. Leč Dlouhá chvíle dnes byla skutečně v laufu, o čemž svědčí i krásný týmový průměr téměř 550. Všechny ostatní týmy zůstaly hluboko pod touto metou. Nejlepšími jednotlivci tak dnes jsou Miloš Vávra a Jiří Kužílek, oba z Dlouhé chvíle. Statistiku týmu podpořil výrazně i Ivan Dostál s náhozem kola 243. Není tedy divu, že Dlouhá chvíle se dnes radovala.

Co na dnešek rozhodčí Zdeněk Barvínek: Vyfotit by si zasloužil dnes skoro každý. Pozdní sběr zahájil čtvrtý hrací den náhozem 638, ten už nebyl překonán. Navíc docela dlouho, což byl šok, v tabulce čtvrtého kola vedl. Apači a Boskovice (s Petrem Henzlem, všichni vědí proč) to mají do Ústí tak daleko, že by si fotku zasloužili taky. „Béčko“ Tacl teamu porazilo vedoucí tým tabulky, za což by si zasloužili snad i namalovat (nebýt toho, že skoro všechno ostatní rupli), a ABB Vidlatá Seč šestistovkou toto kolo zakončili. Ohniví draci ligu vedou, to je na focení jak dělané a „áčko“ Tacl teamu tento hrací den skoro vyhrálo. Nakonec jsem ale vyfotil Dlouhou chvíli, vítěze tohoto kola a Aničku BrokešovouIvanem Dostálem, ti měli nejvyšší náhozy mužů a žen.

A co udělal dnešek s roční tabulkou: všechny týmy mají odehráno 28 zápasů. Zkusme tedy srovnávat, prognózovat, odhadovat... První místo drží Ohniví draci, ti mají na svém kontě 94 bodů. Druhá je Vidlatá Seč, pouze o 4 body je na tom hůře, než dosavadní lídr. Pozdní sběr už má trošilinku odstup - 81 bodů a čtvrtý Tacl Letohrad A 80 bodů. Dlouhá chvíle, tedy dnešní lídr, je celkově pátá, ale její bodová ztráta už je trochu citelnější. Zbývající 3 týmy této skupiny jsou ve spodním patře. Co z toho plyne: soutěž překročila dneškem svoji polovinu, Draci a Vidlatá Seč, zdá se, budou bojovat o prvenství. O třetí příčku vedou vyrovnaný souboj Pozdní sběr a Tacl A. Pokud Dlouhá chvíle bude hrát jako dnes, může zcela reálně uvažovat o ataku na horní příčky. Rozhodne se až po letní pauze, ve které lze po odpočinku a dovolených celkem pěkně potrénovat. Další kolo je plánováno na 23. srpna.

Výsledková listina ke stažení

Další výsledkové detaily jsou k vidění ZDE.

Na fotce je dnes zaslouženě Dlouhá chvíle a majitelé nejvyšších náhozů kola

4.-kolo-usti-n.o--2-.jpg4.-kolo-usti-n.o--1-.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Ústí nad Orlicí