Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo (závěrečné): velká vyrovnanost, o postupujících rozhodnuto

15. 10. 2018

Závěrečné kolo SBL Ústí nad Labem opět přineslo velmi vyrovnané bodové zisky. Hned 5 týmů je v rozmezí pěti bodů. Vítězem kola se stává Druhý dech (15 bodů), druhý končí Old School (15 bodů, nižší počet kuželek), třetí Tři Dědci nasbírali bodů 13. Člen tohoto týmu Jirka Vrážel dnes dominoval coby jednotlivec - průměr přes 210 a navíc nejvyšší hra 247. Nejlepší ženou kola je Anna Breindlová

Jak to tedy dopadlo v ročním žebříčku: Sever 1 udržel 1. místo, nasbíral 105,5 bodu. 104 body mají na druhém místě Tři Dědci. Třetí končí Pohodáři s 94,5 bodem. První dva týmy jdou přímo do Finále SBL, třetí tým do Baráže o Finále. Obě akce se konají v sobotu 27.10.2018 v Brně, od 9 hod Baráž o Finále a od 11 hod Finále samotné.

Nejlepší týmy obdržela svá ocenění, navíc za nejvyšší nához 265 dostal ocenění Josef Čížek z Pohodářů a nejlepší ženou skupiny se stala Irena Šlechtová ze Severu 1.

Gratulujeme všem úspěšným a především děkujeme zcela všem hráčkám a hráčům za účast v SBL, pěkné boje a věříme, že se budeme potkávat i v roce 2019. Hlásit se do příštího ročníku lze už třeba teď hned. 

Výsledková listina ke stažení

Další výsledkové detaily

Jakmile obdržíme fotky oceněných, vložíme je sem. Prozatím alespoň fota tří nejlepších týmů...

2.-kolo-sever-1.jpg2.-kolo-tri-dedci.jpg2.-kolo-pohodari.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Ústí nad Labem