Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo: Bouleři ztráceli, ale byli dnes nejlepší

20. 4. 2018

3. kolo přineslo hned zkraje smutnou zprávu - tým Ajeje skončil, a tak všechny týmy místo zápasů s nimi odehráli volné utkání jen na průměr. Bouleři byli dnes nejlepší, zejména průměrově (599) neměli konkurenci. I přesto nějaké ty bodíky poztráceli, získali jich 19 z 25 možných. Svými 17ti body a druhým místem překvapili Strike Doubleshot, kteří tak byli lepší, než dnes třetí Black Riders. Ti nasbírali bodů 16. Čísla padala velmi pěkná, takže hned 4 hráči mají průměr nad 200. Nejlépe hrál Ludva Horák (210,8), Jirka Stulík (209,8) Honza Kolář (207,8) a Dalibor Polívka (201,2). Nejvyšší nához 258 zahrál Honza Kolář. Nejlepší ženou byla Hanka Kolářová, jelikož neměla konkurentku...

V neděli 22.04.18 nám přišel komentář Jiřího Marvala, rozhodčího skupiny (fotky prý budou dodány někdy později...?): Třetí hrací den seniorské ligy na Zličíně se hrál již bez družstva AJEJE. Předem hlášené ukončení činnosti, nepoznamenalo hrací den a uzavřelo kratinkou epizodu tohoto družstva v seniorské lize. Třetí kolo se neslo opět ve znamení družstva Bowlers. V sestavě družstva se objevil Zdeněk Žabka, který odehrál v letošní seniorské lize první zápasy. O čelo tabulky se prali také tradičně hráči Black Riders, ale tentokráte je v zisku bodů předstihl Strike Doubleshot, kde zářil Ludva Horák. Bodovou dietu prožíval Strike Seconhand, ale v závěru hracího večera si nakonec spravil chuť vítězstvím nad Black Riders 4:1 a vylepšil nevalnou bilanci. Po třetím hracím dnu si Bouleři s dvoubodovým náskokem udrželi prvé místo v tabulce celoročního pořadí před Black Riders. Na třetím místě zůstal Strike Secondhand ale na čtvrté místo se již posunul Strike Doubleshot, který předběhl K.P.K.O. Kladno.

PS: Třetí kolo SBL se hraje 17.dubna v tradičním čase od 19.30 hod. (naše poznámka: Jiří měl na mysli zřejmě 4. kolo).

V ročním žebříčku jsou po dnešním kole nejvýše Bouleři s 56 body před Black Riders s 54 body. Třetí Strike Secondhand má už na druhého ztrátu 14 bodů. To už se bude asi těžko dohánět, ale "nikdy neříkej nikdy", takže uvidíme.

Výsledková listina ke stažení

Další detaily výsledků nalůeznete ZDE.

Bowleři byli dnes nejlepší, proto je zde i jejich fotka:

2.-kolo---bouleri.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Praha Zličín