Jdi na obsah Jdi na menu
 


3 sdružená kola zakončila ročník 2018

19. 10. 2018

Přes různé peripetie termínové, jakož i týmové dnes skončila Seniorská liga skupina Praha Zličín odehráním 3 zbývajících kol. Dohoda o odehrání 3 kol v jeden den byla dána zejména stálými termínovými odklady, odstoupením postupně 2 týmů ze soutěže a tak v této skupině nakonec zbyly týmy pouze 4. Odehrávalo se dnes tedy 5., 6. a 7, kolo najednou, každý tým 9 zápasů. Black Riders byli dnes nejlepší s průměrem přes 616 (!) s náskokem 4 bodů na druhé Boulery. Třetí skončil Strike Secondhand. Nejlepším hráčem dneška byl Petr Ivanciv z Black Riders, nejvyšší hrou byla Perfect game Aleše Synka z Boulerů, který tak okořenil nejen tento závěrečný den, ale celý ročník místní skupiny SBL. OV SBL rozhodl, že s ohledem na počáteční stav týmů ve skupině odtud postoupí vítězný tým přímo do Finále SBL a druhý tým do Baráže o Finále.

Roční závěrečná tabulka definuje oba postupující: přímo do Finále SBL jde tým Black Riders, jenž získal celkem 102 bodů, do Baráže o Finále pak tým Bouleři s 88 body. Třetí v tabulce skončil Strike Secondhand, který posbíral 63,5 bodu. Nejlepší ženou skupiny je Hana Kolářová, nejvyšší nához skupiny má na svém kontě Aleš Synek za dnešní Perfect game 300. 

Baráž i Finále se hrají v sobotu 27.10.2018 v Brně, Baráž od 9 hod, Finále pak od 11 hod. Přehled postupujících do Baráže a Finále je ZDE. Propozice najdete TADY.

Na stránkách ČBA je otevřena obsazovačka, kde je třeba účast v Baráži a Finále (pro přímo postupující) potvrdit. 

Velké poděkování patří zcela všem hráčkám a hráčům, kteří na Zličíně odehrávali Seniorskou ligu (a vydrželi až do konce), speciální gratulace pak všem oceněným a věříme, že se budeme potkávat na SBL i příští ročník 2019. Hlásit se do roku 2019 je možné již dnes TUDY.

Výsledková listina ke stažení

Další výsledkové detaily

Fotky nejlepších najdete ve Fotogallérii dole

 

Náhledy fotografií ze složky Praha Zličín