Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo: opět Druhá míza nejlepší

26. 4. 2018

Na Ovčíně je letošní SBL právě v polovině. Odehrálo se v pořadí již 4. kolo. Tabulku před dneškem ovládala Druhá míza a stejně tomu tak je i po dnešku. Nasbírala njejvyšší počet bodů 28 z 35ti možných, i průměrově na tom byl tento tým jasně nejlepší. Hráč tohoto týmu Vladimir Stanishevskiy je nejlepším individuálním hráčem. Druhým týmem dnes byl Jack bowling team s 23 body, jehož hráč Ivan Kober je jednak druhým nejlepším jednotlivcem a navíc má na kontě také vůbec nejvyšší nához kola - 256. Třetí končí Old boys, druhý tým roční tabulky, ti zýískali 23,5 bodu, což je trochu méně, než obvykle. Ani průměrově se dnes nijak extra nevytáhli. Nejlepší ženou se stala jako obvykle na Ovčíně Miluše Nováková, v tabulce jednotlivců třetí.

V roční tabulce zůstalo čelo stejné, změnily se jen bodové odstupy, stále vede Druhá míza Ovčín s náskokem 13,5 bodu před druhými Old boys. Třetí se udržely Divoženky s 84 body a na 4. místo se vyšplhal Jack bowling team, který na třetí tým ztrácí 4,5 bodu. Ze skupiny jdou přímo do Finále SBL 2 týmy a do Baráže o finále další dva týmy. První dva týmy jsou již trochu utržení od ostatních, o další dvě místa bojují nejméně 4 týmy. Ale jsme teprve v půlce, stát se může ještě doslova cokoliv. Příští kolo se hraje 24. května.

Dnes (02.05.18) dorazily postřehy rozhodčího Míry Cifry k hracímu dni: Čtvrtým hracím dnem pokračovala ve čtvrtek 26.dubna SBL v Záběhlicích. Večera se opět zúčastnilo pouze sedm týmů – a každý z nich měl tím pádem jistotu, že neodejde z tohoto večera s prázdnou, protože se hrál volný zápas. A za ten dostal každý 5 bodů. Nejlepší tým tohoto kola přidal dalších 23. A s celkovým součtem 28 bodů – Druhá míza Ovčín o další 4,5 bodu navýšila svůj náskok na čele. Celkově druzí Old Boys ztrácí na čelo již 13,5 bodu. Třetí místo patří s 84 body Divoženkám. Mezi jednotlivci je na čele s průměrem 203,88 Vláďa Stanishevskiy z vedoucího týmu. Nejužitečnějším hráčem je s dvaceti výhrami Standa Vyhnálek (naše poznámka: Míra měl na mysli Standu Dohnálka zřejmě) z týmu Old Boys. V holčičkách je nejlepší s osmnácti výhrami Miluška Nováková. MC

Výsledková listina ke stažení

Další výsledkové detaily naleznete ZDE.

Na fotce je dnešní nejlepší a současně celkově vedoucí tým Druhá míza Ovčín

1.-kolo-druha-miza.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Praha Ovčín