Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo ve znamení Divoženek

29. 3. 2018

3. kolo ovčínské SBL bylo odehráno a nutno říci, bylo to kolo svými výsledky překvapující. I dnes sice chyběl tým SPP-senior, ale nemělo to vliv na výsledky. Nádherných 28 bodů dnas získly Divoženky a tím ovládly celý dnešní den. Favorizovaná Druhá míza Ovčín vybojovala "jen" 25 bodů, ale nutno říci, že týmy byl zkrajen oslaben pozdím příchodem jednoho hráče. Old boys (včetně ženy Blanky) mají dnes 24 bodů, Oldies team 20 bodů. V jednotlivcích byla dnes nejlepší žena - Míla Nováková s průměrem přes 2016. Míla hraje za Druhou mízu. Nához kola ale patří jiné ženě, dnes to byl zkrátka takový bowlingový "emdéžet", 257 zahrála Anežka Lencová z Divoženek. I druhý nához patří ženě, 247 dala Míla Nováková. Ohlédneme-li se za nějakým tím pánským náhozem, pak by se jednalo až o třetí nához celkově po jmenovaných dvou dámách - 246 zahrál Milan Soušek. Ten hraje za Oldies team. Gratulujeme všem úspěšným!

Jaký vliv má dnešek na roční pořadí: vlastně celkem žádný, stále vede Druhá míza Ovčín o 9 bodů před Old boys a o dalších 7,5 bodu za nimi jsou třetí Divoženky. V jednotlivcích celkem jsou stále na čele hned 3 borci z Druhé mízy.

Čtvrté kolo se na Ovčíně bude hrát 26.04.18, opět od 18 hodin (čas zdůrazňujeme kvůli Druhé míze...)

Výsledková listina ke stažení

Další detaily výsledků jsou k dispozici ZDE.

Na fotkách je dnes jen tým Divoženky. Protože tento tým byl dnes nejlepší a členka týmu Anežka Lencová zahrála nához kola.

3.-kolo-divozenky.jpg3.-kolo-anezka-lencova--nahoz-kola--1-.jpg