Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo proběhlo, do vedení jde Druhá míza Ovčín

26. 1. 2018

Ve čtvrtek 25.01.2018 proběhlo 1. kolo nejen zdejší Seniorské ligy 2018, ale vůbec první kolo SBL v celé republice. Sešly se všechny týmy a po nutných registracích se mohlo začít. Výkonově to však bylo takové nemastné neslané. Nejlepších celodenních průměrů dosáhla čtveřice Petr Mráček (přes 207), Vladimir Stanishevskiy (přes 203), Marcel Štochl (přes 200) a Miluše Nováková (přes 197). Kromě Petra z Old boys se jedná o členy týmu Druhá míza Ovčín. Logicky se tak Druhá míza Ovčín se ziskem 31 bodů z 35 možných dostává na 1. místo v tabulce. Druzí jsou Old boys s 26ti body a třetí pro někoho překvapivě Divoženky s 22 body. Nejvyšší nához zahrál Vl. Stanishevskiy - 246, nejlepší ženou byla celkově 4. hráčka průměrového pořadí hráčů Míla Nováková.

A co na toto kolo říká rozhodčí Mirek Cifra? Druhá míza Ovčín ovládla první hrací den SBL. Prvním hracím dnem odstartovala své letošní boje Seniorská Bowlingová Liga v Praze na Ovčíně. V 18:00 se zapnuly dráhy a odstartovaly vzájemné souboje, které rozhodly o finální podobě tabulky. S atmosférou večera lehce zamávala hlasitější výměna názorů dvou voličů odlišných prezidentských kandidátů. Naštěstí se tato výměna obešla bez facek a všichni se mohli vrátit k zápolení bowlingovému J . Po prvním hracím dnu je v čele Druhá míza Ovčín s celkovým součtem 31 bodů. Vedení je to zasloužené . . . tento tým se může totiž pochlubit nejlepším průměrem 598,86 kuželek. Na druhém místě jsou s odstupem pěti bodů Old Boys (průměr 539). Třetí místo patří Divoženkám (průměr 471,57). V jednotlivcích se ve čtvrtek nejlépe dařilo Petru Mráčkovi z vedoucího týmu – průměr 207,86. Nejužitečnějšími hráči se stali Marcel Štochl a Anežka Lencová, kteří nepoznali hořkost porážky a dokázali zvítězit ve všech sedmi zápasech. MC

Příští kolo se hraje 22. února.

Výsledková listina ke stažení

Vzhledem ke změně formátu oficiální výsledkové listiny zde vkládáme i proklik na Výsledky na webu ČBA, kde jsou k dispozici další detaily.

Na fotce je dnešní lídr - Druhá míza Ovčín. V přiloženém fotoalbu ale naleznete fotky všech zúčastněných týmů.

1.-kolo-druha-miza.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Praha Ovčín