Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistři těžce zaváhali, do čela jde Falk S

8. 2. 2018

7. února 2018 se rozjela plzeňská skupina SBL ročník 2018. Sešly se všechny týmy a každý se snažil hned zkraje nabrat co nejvíce bodů. S jedinou týmovou prohrou se vedení ujímá Falk S s nevalným průměrem 513. Ovšem dnes ty průměry byly všeobecně nízké, že by "nerozehranost"? O bod zpět je druhý tým Chotěšovský s ještě nižším průměrem 506. Třetí jsou Stavitelé s průměrem 518. Překvapením večera se určitě stal mistrovský tým ze sezony 2017 Lucerna-RSTS. Sice nejvyšší průměr tabulky 529, ale bodů málo, pramálo a proto zaujímá až 5. místo. Nejvyšší hráčské průměry zaznamenali borci právě z Lucerny - Petr Havrilec 194 a Standa Nejezchleba 193. Ani to však nestačilo na výraznější bodový zisk, zahrát musí všichni tři. Nejlepší ženou večera je Marie Vokrojová, nejvyšší nához zahrál Karel Kastl z Kutulů - 231.

Rozhodčí Standa Nejezchleba dnešek komentuje: V Plzni proběhlo 1. kolo SBL 2018.  V Plzni se liga rozšířila o další výborný tým Bacardi. Tím se stala soutěž zajímavější. Nedařilo se týmu Lucerna, který je na 5. místě i když s nejvyšším průměrem. Soutěž vede tým Falk před Chotěšovem. Na 3. místě jsou Stavitelé, kteří hráli výborně. Na 4. místě je nováček soutěže tým Bacardi, kteří ztrácí na 1. místo pouze 5 bodů. Nejvyšší nához 231 měl Karel Kastl z týmu Kutulů.
Příští kolo se hraje 15.2.2018.

Výsledková listina ke stažení
Máme zde také PROKLIK na další hráčské statistiky.

Na fotce by měla být aktuální fotka vedoucího tým Falk S, ale fotku jsme nedostali, tak jsme použili fotku z loňska. Fotky, které jsme obdrželi, najdete níže ve Fotoalbu.

2.misto_falk-s.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky Plzeň