Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo: zastaví někdo Chotěšovské?

17. 5. 2018

Už je to skoro fádní, 5. kolo a fotku tady mají skoro vždycky Chotěšovský. I dneska... Nicméně je to po zásluze. I dnes byli prostě nejlepší, získali 27 bodů ze 30ti možných (!), měli jasně nejvyšší průměr 574,33 (!!), nejlepším hráčem Pepík Bočan, jako jediný průměr přes 200 (!!!), nejvíce bodů pro tým také on - 6 ze 6ti možných, 100% úspěšnost (!!!!). Pouze nejlepší ženu nechali Marušce Vokrojové z Falku S a nejvyšší nához si vydřel Dalibor Dědič, rovněž z Falku. Druhá příčka vyzněla pro Lucernu-RSTS (18 bodů) a třetí pro Falk S (17 bodů). 

To potvrzuje ve svém komentáři i Standa Nejezchleba, rozhodčí skupiny: v 5.kole v Plzni byly velmi dobré výsledky. Z jednotlivců byl nejúspěšnější D. Dědič s náhozem 258, J. Bočan 254, Z. Havlíček 247. V týmech byl bez porážky Chotěšov a upevnil si tak první místo před Lucernou a týmem Falk.

A co nám po dnešku říká roční tabulka: Chotěšovský svou letošní velkou formou proplouvají suverénně na 1. místě tabulky se 104,5 body a jejich náskok na druhou Lucernu se zvýšil již na velmi těžko likvidovatelných 16,5 bodu. Tedy za podmínky, že Chotěšovský budou svoji formu udržovat i nadále. Zbývají ještě 3 kola... Druhá Lucerna má 88 bodů a třetí Falk S 86,5 bodu. A jelikož z této skupiny postupují dva nejlepší přímo do Finále SBL, bude to mezi druhým a třetím ještě hodně napínavý boj. Do Baráže jdou týmy na 3. a 4. místě, což zřejmě bude horší z té sousedící dvojky plus někdo další. Dnes to vypadá na Stavitele. Změny však předem rozhodně vyloučeny nejsou.

Příští kolo se bude hrát 14. června 2018.
Výsledková listina ke stažení

Další výsledkové detaily naleznete ZDE.

Na fotce tedy opět Chotěšovský

5.-kolo-chotesovsky.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Plzeň