Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo: 4 týmy se praly o prvenství

20. 4. 2018

Hned 4 týmy se mohutně přetahovaly o prvenství v dnešním kole. Nakonec z toho vyšla nejlépe Lucerna-RSTS s 20ti body, před Falk S se stejnými body, ale o 2 kuželky nižším průměrem. Třetí Stavitelé sesbírali 19 bodů a Starci na chmelu 18 bodů. Tedy skutečně velmi vyrovnané. V jednotlivcích byl nejlepší Láďa Kastl od Stavitelů s průměrem 193,67, těsně za ním končí Vojtěch Pajtl z týmu Starci na chmelu. Nához dne předvedl Karel Levák od Chotěšovských (235). A žena dne? Tou je Maruška Vokrojová.

Roční tabulka ukazuje stále nadvládu Chotěšovských se 77,5 bodem, druzí je stíhají borci z Lucerny-RSTS, na první místo jim chybí 7,5 bodu. O pouhý půlbodík třetí je Falk S. Soutěž je přesně v polovině, vše je tedy naprosto otevřené.

Komentář rozhodčího Standy Nejezchleby: ve čtvrtek 19.4.2018 proběhlo v Plzni 4.kolo SBL. Nedařilo se vedoucímu týmu Chotěšovský, kteří získali pouze 11 bodů, ale i tak zůstávají na 1. místě. Druhá je Lucerna, která získala 20 bodů a stejně tak i Falk, ale s nižším průměrem. Skupina se velmi vyrovnává, protože toto kolo velmi dobře odehráli Stavitelé i Starci na chmelu. Příští kolo bude ve čtvrtek 17.5.2018 a následující také ve čtvrtek 14.6.2018 (v původním rozpisu došlo k chybě).
Výsledková listina ke stažení

Další výsledkové detaily jsou ZDE.

Na fotce je tedy dnes Lucerna-RSTS

2.-kolo-lucerna-rsts.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Plzeň