Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo: Kemenangan a ValMez hráli velmi pěkně

19. 4. 2018

Již 4. kolo SBL proběhlo ve středu 18.04.18 a hned první pohled na denní tabulku naznačuje, že dnes se dařilo především týmům Kemenangan a Xbowling ValMez. Prvně jmenovaný tým sice získal o 4 body více, ale průměry obou mančaftů ční vysoko nad všechny ostatní týmy. Dnes třetí je Jadran Cup, ale ten dost ztrácel, vydoloval 13,5 bodu, v patách jim jsou Kelímci se 13ti body. Naopak se dnes nedařilo Leonardu, které si připsalo jen 2,5 bodu. V jednotlivcích dnes dominovali Zdeněk Topič z Ogarů a Rostislav Kala z Kemenagnanu. Oba průměr přesně 193. Rosťa má ale navíc nához kola 224.

Roční tabulka je k dnešku docela poměřitelná, všichni kromě Leonarda mají odehráno 16 zápasů. Tabulku vede Xbowling ValMez s 60,5 bodem před druhým týmem Kemenangan, který má na svém kontě 52 bodů. Následuje trojice hodně vyrovnaných: Kamperetampere, Kelímci, Ogaři. Jejich bodová ztráta ale je velmi malá, boje tedy budou i nadále napínavé.

Komentář rozhodčího k dnešku: Tak máme za sebou další den a většina družstev má odehráno stejný počet utkáni. Dnešní den bez prohry absolvoval Kemenangan a snížil náskok vedoucího Xbowling ValMez který byl dnes druhý. Třetí místo celkově udrželo dnes pauzírující Kamperetampere čtvrti jsou Kelímci  pate místo Ogaři a šestý Jadran cup odstupy mezi družstvy jsou poměrně malé a tak po dalším dnu muže byt vše jinak. Také  další družstva Bolijeteam a Baník mohou ještě zlobit zápasu je hodně. Nejvyšší nához dne patřil Kemenanganu a z hráčů to byl Rostislav Kala který stejně, jako Zdeněk Topič měli dnes nejlepší průměr, v ženách byla nejlepší Anna Stromšíková a vede i celkově.

Příští kolo se hraje 9. května 2018.

Výsledková listina ke stažení

Další výsledkové detaily naleznete ZDE.

Na fotce je Kemenangan, dnes nejlepší tým

4.-kolo-kemenangan.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky Frýdek-Místek