Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo - Xbowling ValMez jde suverénně do čela

15. 2. 2018

F-M skupina je letos netypická... Zatímco v roce 2017 zde existovaly 2 skupiny po 6ti týmech, letos je zde skupina jedna, zato hned s 9ti týmy. Vše je ale připraveno tak, že všech 9 týmů odehraje všechny své zápasy během ročníku. Takže výsledkové tabulky nebudou někdy úplně vypovídající s ohledem na různý počet odehraných zápasů, ale jednak si s tím hráči ve svých počtech určitě poradí a jednak konečné rozuzlení přinese závěrečné kolo, z něhož vzejdou dva postupující přímo do Finále SBL a dva postupující do Baráže o Finále. Mimochodem obě akce se letos konají v novém centru s 20ti drahami v Brně hned po sobě: Baráž zdarma v pátek a Finále SBL 2018 v sobotu. Termíny najdete v Termínovém kalendáři SBL. Takže postupující týmy z Baráže zde mohou přespat do sobotních klání. Ale pojďme k dnešku...

Bez prohry a s nádherným průměrem přes 556 jsou na čele tabulky borci z Xbowling ValMez. Ladislav Šmelcer a Petr Mikliš právě z tohoto týmu jsou na čele tabulky jednotlivců. Láďa Šmelcer a Tomáš Frydrych z Kelímků mají na kontě nejvyšší hru dne 215. Právě Kelímci jsou s 15,5 body na druhém místě. Třetí místo patří mančaftu Kamperetampere, ti nasbírali bodů 13 a půl. Nejlepší ženou dne je bezesporu Anna Stromšíková s průměrem přes 179. Anna je členkou Xbowling ValMez a tak se vůbec nelze divit, že tento tým je po dnešku na samém vrcholu.

Komentář rozhodčího Rosti Kaly: Tak máme odehrán první hrací den, do bojů ještě nezasáhli všechny družstva jen sedum  a dva měli volno a tak to bude po celou dobu. První den nejlépe zvládlo  družstvo  Xbowling ValMez, které jako jediné nepoznalo porážku. Druhé místo patří družstvu Kelímci a třetí Kamperetampere, čtvrté místo Bolijeteam páté patři nováčkovi soutěže  Ogaři  šestý je Baník a sedmé Leonardo. Po dalším kole se bude pořadí určitě měnit jelikož do bojů zasáhnou další dvě družstva  Kemenangan a Jadran cup. V jednotlivcích byl dnes nejlepší  Ladislav Šmelcer, kterému kromě průměru patří i nejvyšší nához o který se dělí z dalším hráčem kterým je Tomáš  Frydrych. V ženách byla nejlepší  Anna  Stromšíková.

Výsledková listina ke stažení

A tady je proklik na další detaily dnešních výsledků: VÝSLEDKY

Na fotce je lídr tabulky Xbowling ValMez a nezapomeňte si prohlédnout i fotky dalších týmů ve fotoalbu dole.

xbowling.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Frýdek-Místek