Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ústecké 1. kolo ovládli Tři dědci

7. 2. 2017

1. kolo SBL Ústí nad Labem se odehrálo 06.02.17. Všechny týmy se dostavily v plném počtu, i když některé z nich v trochu improvizovaných sestavách. S jednou prohrou jsou v čele tabulky Tři dědci (v jejichž sestavě je ovšem také jedna žena...). Dušan Závladský z tohoto týmu byl dnes za výsledkového kinga s průměrem přes 225. Ovšem ani Vojta Plánička z Old School nebyl za ořezávátko, jeho průměr přes 216 to jasně prokazuje a vytáhl se i Josef Čížek, člen Pohodářů, s průměrem přes 201. 

Svatava Závladská rozhodcovala a 1. kolo komentuje: Také v Ústí nad Labem jsme zahájili první kolo Seniorské bowlingové ligy. Opět se sešlo šest týmů a z toho jeden nový tým „Pohodáři“. Hned na prvním hracím dnu byli povoláni čtyři náhradníci, kteří zastoupili omluvené hráče dvou týmů. Nejlépe se dnes dařilo týmu Tři dědci (19b), i když také jeden ze dvou náhradníků tohoto týmu není zrovna dědeček, ale spíše babička. Druhé místo získal Druhý dech (16b) a třetí nováčci v této lize Pohodáři (13b). Nejvyšší nához (265) a nejvyšší průměr (225,60) měl Dušan Závladský. Nejlepší ženou se stala Anička Breindlová s průměrem 187,80.

Děkujeme všem za účast. Blahopřejeme vítězům. Příští turnaj je 13.3.2017.


A ještě speciálně upozorňujeme na změny v termínovém kalendáři této skupiny, změna je celkem dost, nezapomeňte si proto vše opravit ve svých diářích.

Výsledková listina ke stažení

Na fotce je nejlepší tým po 1. kole: Tři dědci (nezapomeňte si níže podívat do Fotoalba, jak vypadají všechny týmy)

1_tri-dedci.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Ústí nad Labem