Jdi na obsah Jdi na menu

7. kolo: Pohodáři nenechávají nic náhodě...

12. 9. 2017

V pondělí 11.09.17 se v Ústí n.L. odehrál sedmý, tedy již předposlední den této SBL skupiny. Vedoucí Pohodáři prohráli jediný zápas s Druhým dechem jen těsně 2:3, jinak sbírali body jak na běžícím pásu. logicky tedy vedou tabulku o 4 body před druhým týmem, jímž je Druhý dech. Ten také prohrál pouze jednou, a to s týmem Tři dědci. Nicméně jednotlivých bodíků poztráceli více, než Pohodáři. O 1. místě ale ještě tedy rozhodnuto není, 4 body náskoku jsou hezké, nikoliv však rozhodující. Tři dědci dnes prohrávali téměř co se dalo, oni měli improvizovanou sestavu, ale přesto udrželi třetí místo v tabulce. Jejich ztráta je jen 2,5 bodu za Druhým dechem a 6,5 za vedoucími Pohodáři. Takže vlastně není rozhodnuto vůbec nic. Jen připomínáme, že přímý postup do finále SBL mají zajištěny dva nejlepší týmy, třetí jde do baráže o finále.

Rozhodcovala jako obvykle Sváťa, která k dnešku píše: po letních prázdninách se v Ústí nad Labem opět odehrálo již předposlední sedmé kolo Seniorské bowlingové ligy. Pohodáři o prázdninách zřejmě v pohodě odpočívali, aby nabrali sílu do závěrečných kol a to se jim vyplatilo. Vyhráli jak dnešní hrací den (19b), tak i celkové pořadí (101,5b). Na druhém místě dnes skončil Druhý dech (16.5b) a třetí Old School (16b). Nicméně zbývá jeden hrací den, který by mohl ještě pořadí zamíchat. Nejvyšší průměr hracího dne: 202,60 Láďa Jirků.Tři nejvyšší náhozy hracího dne:257- Jirka Vrážel, 255 – Vlasta Ševčík, 243 – Láďa Jirků. V celkovém pořadí nově vedou Pohodáři (101,5b). Na druhém místě je Druhý dech (97,5b) a třetí jsou Tři dědci (95b). Děkujeme všem za účast. Příští a poslední turnaj v roce 2017 je opět v pondělí 2.10.2017.