Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo i rok pro Black Riders

13. 10. 2017

Zličín je poslední skupina, kde se dohrálo. Dnešek byl poznamenán dvěma absencemi. Díky svému průměru 608,57 byli dnes nejlepší Black Riders s 27 body. Prohráli jediné utkání s Bowlery 587:697. Tedy pro hrát s náhozem 587 o 110 bodů je tedy skutečně síla... Stejně bodů nasbírali druzí Bowleři. Třetí končí Jack Bowling Team s 26 body. V konečné roční tabulce jsou tak suverénně první Black Riders. S nimi přímo do Finále jdou druzí Bowleři. Postup do Baráže o finále patří týmu Strike na 3. místě a čtvrtým Jack Bowling Team. Všem postupujícím doporučujeme se co nejdříve do obou soutěží zaregistrovat - viz dále. 5. místo patří Rovinářům Kladno, šestou příčku mají LASCO Legend, sedmé místo obsazují Veteráni a 8. místo Radoni.

Rozhodčí Tomáš Gregor dnešek komentuje: Black Riders svůj náskok dotáhli do vítězného konce. Již před odehráním posledního kola by se asi nenašel nikdo, kdo by nevěřil v celkové vítězství Black Riders. Matematika hovořila jasně 2. Bowleři by museli vyhrát všechny zápasy 5:0, Black Riders by si mohli celkově připsat maximálně 2 body a jelikož chyběli Radoni a LASCO, bylo jasné že Ridery už nikdo neohrozí. Bowleři  se však také nemuseli strachovat, před 3. Strikem měli náskok 30 bodů a ke konci večera to bylo celých 34 bodů, hájí tedy zcela přesvědčivě 2. příčku. Tyto 2 týmy mají tedy přímý postup. Třetí příčku udržel Strike. Nejvyšší nához za všechna kola si připal Jan Kolář (289b) a nejlepší ženou byla Irena Hojková s průměrem 172,02 bodů na hru.

Velké poděkování patří zcela všem hráčkám a hráčům skupiny, jakož i rozhodčím. Přihlášky do ročníku 2018 jsou přijímány již nyní, uzávěrka přihlášek je do poloviny ledna 2018, zveme tedy k zápisu již nyní. Doporučujeme přihlásit se co nejrychleji.

Informace o Baráži, Finále, postupujících týmech z dalších skupin naleznete na záložce Finále a Baráž o finále 2017.

Baráž o Finále SBL: 29.10.2017 (neděle), Finále SBL: 04.11.2017 (sobota), obojí Pardubice od 10 hod.

Výsledková listina ke stažení (konečná tabulka)

Na fotce je celkový vítěz skupiny, tým Black Riders, dále autor nejvyššího náhozu Honza Kolář a nejlepší žena skupiny Irena Hojková. Další fotky, které jsme od rozhodčího obdrželi, jsou ve Fotoalbu níže.

1.-misto---black-riders.jpgnejvyssi-nahoz--nejlepsi-zena-skupiny.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Praha Zličín