Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo: Black Riders stále v čele

26. 6. 2017

Již šesté kolo se hrálo na Zličíně. Black Riders i Bowleři, dosud dva vedoucí týmy tabulky, utrpěli opět pouze jednu resp. 2 porážky a oba týmy tak opět ovládly hrací den a obdobně je tomu i v celkové roční tabulce. Zdá se, že o prvních dvou místech je již rozhodnuto a hlavní pozornost se tak soustředí na boje o 3. a 4. příčku, které zajišťují postup do Baráže o finále SBL 2017. Zdá se, že rozhodnutí padne mezi čtveřicí Lasco, Strike Jack, Rovináři. Všichni mají shodně dost velkou naději, Strike a Jack bowling pochopitelně největší, neboť z těchto 4 kandidátů mají vyšší bodové zisky.

Rozhodčí Tomáš Gregor dnešní kolo hodnotí: Ve čtvrtek se hrál v pořadí 6. Hrací den seniorské bowlingové ligy a Black Riders zvyšují svůj náskok. Přesto, že jsme byli svědky zajímavých zápasů, museli jsme také přihlížet snížené účasti. Druhým kolem v řadě se totiž nedostavili Radoni a dnes ještě LASCO, takže hrálo jen 6 týmů. Black Riders odskočili druhým Bowlerům již o 22cbodů a to díky tomu, že porazili skoro všechny týmy. Porazit se je podařilo jen Jack Bowling teamu, který v dramatické hře s vysokými čísly nahrál 620 proti 615i bodům. Black riders tak nadále hájí první příčku, druhou hájí Bowleři a na třetí se i díky nepřítomnosti LASCA dostal Strike. Krom toho se pořadí nemění. Příští kolo se hraje 12.9.2017.

Poznámka: Jiří Marval nám napsal, že na Zličíně nebyl, rozhodčím byl Tomáš Gregor. Omlouváme se za chybnou identifikaci rozhodčího, která tady byla původně uvedena.

Výsledková listina ke stažení

Na fotce jsou Black Riders

black-riders.jpg