Jdi na obsah Jdi na menu

5. kolo: Black Riders a Bowleři s jedinou prohrou

30. 5. 2017

29.05.17 se hrálo 5. kolo skupiny Praha Zličín (výsledky a komentář rozhodčího jsme obdrželi 29.05.17). I v 5. kole o prvenství soupeřily Riders a Bowleři. Oba sice jednou prohráli, ale Black Riders získali půlbodík navíc, čímž se dnes stali nejúspěšnějším týmem. I průměrově se tato dvě družstva od všech ostatních odlišují: Riders téměř 597 a Bowleři přes 584. V celkové tabulce už oba týmy mají velmi slušný náskok a pokud se nestane něco nepředvídatelného, pravděpodobně právě tyto dva týmy půjdou přímo do finále. Boje o další dvě místa znamenající možnost postupu do finále přes baráž jsou ještě otevřené. Tady je v největší naději Lasco Legend, ale druhé "barážové" místo je ještě věcí zcela otevřenou. Do konce zbývají dvě kola...

Rozhodčí Jiří Marval dnešní den komentuje: Po pátém kole SBL na Zličíně většina věcí zůstává při starém. Největší změnu přinesla nepřítomnost Radonů, kteří tak spadli na poslední místo tabulky a pustili před sebe Veterány. Jinak se pořadí neměnilo. Black riders navýšili vedení před Bowlery o půl bod. Nejvyšší nához si připsal Zbyněk Třeška z LASCO Legend 286b. a nejužitečnějším hráčem byl Jan Fleischmann, který vyhrál všech 7 střetnutí proti protihráčům z ostatních celků. Příští kolo se bude hrát 22.6.2017.

Ještě upozorňujeme, že došlo k termínové změně, kdo si není jist, co se dohodlo, nahlédněte na Termínový kalendář.

Výsledková listina ke stažení

Fotka: Black Riders (aktuální fotku jsme nedostali žádnou a tak jsme tu jedinou co máme trochu ořízli...)