Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo: stále Black Riders

10. 3. 2017

Druhé kolo zličínské skupiny mělo dohru kola prvního, když minule zazlobila technika a tak se musely některé zápasy prvního kola dohrávat. Celkově si prvenství drží Black Riders 6,5 bodu před druhým Lasco Legend. Třetí jsou Bowleři se ztrátou dalších 7 bodů. Riders drží krásný průměr ze všech dosavadních zápasů přes 615... Velice tomu pomáhají hry Honzy Koláře (jeho průměr je přes 226 a nejvyšší hra 289 je i zatím náhozem dosavadní celé ligy), jakož i kolegy Petra Ivanciva, ale i Ríši Noska. Tenhle tým je tedy hodně nadupaný. Uvidíme, zda jim to vydrží i dále. Nejlepší žena skupiny je Irena Hojková z Jack Bowling Team.

Skupina je naplněna (8 týmů), takže jde o dvě přímá postupován místa do Finále SBL a další dvě místa do Baráže o finále. To je zcela předčasné nějak spekulovat, je to jen zatím obecná informace.

A máme zde i komentář rozhodčího Tomáše Gregora: Ve čtvrtek 9.3.2017 se hrálo 2. kolo Seniorské bowlingové ligy na Zličíně a Black Riders zůstávají v čele. Hrála se též dohrávka několika zápasů, které minulé kolo pro technické potíže nemohly být dohrány a tím pádem už máme objektivní pohled na průběžné pořadí. Hodně si tak polepšili LASCO Legend, kteří byli po prvním kole 4., není se však čemu divit, scházely jim dva zápasy. Po tom co je dohráli se vyšvihnuli na druhé místo a s rozdílem 6,5 bodu dýchají na záda Black Riders, kteří hájí první místo s úctyhodným průměrem 615,14 a 53,5 body. Třetí jsou prozatím Bowleři se 40 body. Za zmíňku určitě stojí nevyšší nához dne, který má na kontě Jan Kolář st. s 289 body, kdy mu v 11. framu zůstala stát kuželka č. 10 a kýženého tříkyla se nedočkal.

Výsledková listina ke stažení

Fotka ukazuje zatímní lídry - Black Riders

2.-kolo---vedouci-tym-black-riders.jpeg

 

Náhledy fotografií ze složky Praha Zličín