Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo 13.04.2017

14. 4. 2017

Ovčín odehrává svá kola zásadně jako první v republice. Nejinak tomu bylo i teď, kdy se odehrálo 4. kolo, čili soutěž se přehoupla do své druhé poloviny. Z této skupiny, připomínáme, jdou dva nejlepší týmy rovnou do finále, další dva týmy mohou do finále přes Baráž. Na čele je stále parta Old boys, která svůj náskok na Druhou mízu navýšila. Ke Druhé míze se pomalu zespoda blíží Oldies team, který už ztrácí jen pár bodíků. Skupinou dnes zahýbali Divoženky, a to dost významně. To měkké "i" u slova "zahýbali" je správně. Oni dnes hráli v netradiční sestavě a jednou z posil byl i Divoženka jménem Fanda Plešinger... smiley

Rozhodčí Míla Nováková dnešek komentuje: Ve čtvrtek 13. 4. 2017 se odehrál čtvrtý hrací den Seniorské bowlingové ligy v Praze na Ovčíně. Po prvních dvou hracích rundách se vyhoupl do popředí tým Grupeto, který postupem hracích rund padal tabulkou níže a níže. Naopak tým Divoženky, který dnes povolal dva zkušené hráče (manželé Plešingerovi) místo Anežky užívající si dovolené a nemocné Dáši, pomalu a jistě sbíraly bodíky za bodíky, až na konečné 2. místo hracího dne. Hrací den ovládlo, jako už po druhé za sebou, družstvo Old boys. Celkové prvenství si udržel tým Old boys se 108,5 body před týmem Druhá míza Ovčín s 93 body a třetím týmem Oldies team s 87,5 body. Čtvrté a páté místo si prohodily týmy Divoženky a BC Rabbits Praha Senior. Konec tabulky zůstává beze změn.

Nejvyšší průměr dne: Petr Mráček (Old boys) – 204,43. Nejvyšší nához dne:    muži – Petr Mráček (Old Boys) – 234, ženy – Miluše Nováková (BC Rabbits Praha Senior) - 223. Pátý hrací den se bude hrát 18. 5. 2017.

Výsledková listina ke stažení

Na fotce tedy zaslouženě opět Old boys.

4.-kolo-old-boys--2-.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Praha Ovčín