Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo 16.03.2017

17. 3. 2017

Na Ovčíně se odehrálo už 3. kolo. Dnes byli opět nejlepší staří chlapci, tedy Old boys. A nejen to, jejich vytrvalá snaha dnes vedla ke kýženému 1. místo v tabulce po třetím kole. Dlužno říci, že Druhá míza hrála trochu oslabené, ale to je život. Tři sestry a SPP senior pravidelně každé kolo odebírají někomu bodíky a i to se počítá. Třeba Tři sestry coby nováčci mají pravidelný přísun 9 bodů na kolo a jejich průměr roste. Ještě snad zmínka o tom, že nejpilnějším sběračem bodů pro svůj tým je Petr Pekár (18 bodů z 21 možných) a už necháme promluvit rozhodčí...

Komentář rozhodčí Míly Novákové: Po dvou hracích rundách kola se vedení ujal tým Old boys s devíti body, a tudíž i celkové přeskočil zatím vedoucí tým Druhá míza Ovčín o 0,5 bodu. Boj o první příčku mezi těmito týmy je od prvního hracího dne. Old boys prošel celým večerem jen s jednou porážkou a tím si zajistil vedení v hracím dni a upevnil své vedení v celkovém pořadí. Po 3. kole se do čela tabulky vyhoupl Old boys s 83,5 body. Druhou příčku obsadila Druhá míza Ovčín (77 b.) a třetí místo stále drží Oldies team (65,5b.).  Ve středu tabulky si vyměnily pořadí BC Rabbits Praha Senior s týmem Divoženek a závěr tabulky zůstává beze změn.

Nejvyšší průměr dne: Petr Mráček (Old boys) – 217,14, nejvyšší průměr týmu dne: Druhá míza Ovčín: 577,14, nejvyšší nához dne: muži – Petr Pekár (Druhá míza Ovčín) – 269, ženy – Anežka Lencová (Divoženky) - 216. Čtvrtý hrací den se bude hrát 13. 4. 2017.

Výsledková listina ke stažení

Na fotce jsou úspěšní Old boys (v galerii níže najdete další i neformální fotky)

nejlepsi-tym-3.-kola--old-boys.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Praha Ovčín