Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo 19.01.2017

20. 1. 2017

Ve čtvrtek 19. 1. 2017 se rozjel další, už čtvrtý ročník Seniorské bowlingové ligy v Praze Na Ovčíně.

Sešlo se všech osm přihlášených týmů, tak boj o příčky mohl začít. Hned po první rundě se ujal vedení tým Druhá míza Ovčín nad týmem Old boys a to jen díky lepšímu průměru. Po druhé rundě však šel do vedení tým Old boys s plným počtem z obou zápasů, protože Druhá míza ztratila jeden bod. V třetí rundě proti sobě nastoupily týmy Druhá míza a Old boys. Zde vévodil Petr Pekár s náhozem 255 a i ostatním z jeho týmu se zadařilo lépe, než hráčům z Old boys, tak do vedení se opět dostal tým Druhá míza s náskokem čtyř bodů. Po třetí rundě si vedení v tabulce udržel tým Druhá míza s náskokem 4,5 bodu nad Old Boys, který měl 0,5 bodu náskok nad třetím týmem Oldies team s třinácti body. Nejhůře si zatím vedl tým SPP-senior, který zatím získal jen 2 body. Střed tabulky byl celkem vyrovnaný a místa v pořadí si týmy měnily.

Nakonec vítězství prvního hracího dne získalo neporazitelné družstvo Druhá míza Ovčín s 31 body, druhé místo v tabulce patří družstvu Old boys  (27,5 bodu) a třetí tým Oldies team (22 bodů). Závěr tabulky předposlední příčku obsadil nováček SBL na Ovčíně tým Tři sestry (9 bodů) a poslední příčku tým SPP-senior (3 body).

Nejvyšší průměr: Petr Pekár (Druhá míza Ovčín) s 199,57

Nejvyšší průměr týmu: Druhá míza Ovčín 572,57

Nejvyšší nához dne: muži: Petr Pekár (Druhá míza Ovčín) 255, ženy: Dáša Flegelová (Divoženky) 229                  

Nejvyšší týmový výkon: Druhá míza Ovčín 661

Druhý hrací den se bude hrát 16. 2. 2017.

Rozhodčí Miluše Nováková s asistentkou Věrou Fryšovou.


Tolik k hracímu dni rozhodcovský sbor. My k tomu můžeme jen dodat, že děkujeme všem týmům, hráčkám, hráčům i centru. Průběh celého večera byl bezproblémový a hráči se dobře bavili. Speciální přivítání patří zcela novému týmu Tři sestry, které dnes trošičku postihla nováčkovská daň, ale rychle si na soutěž zvykají. Domníváme se, že půjdou nahoru....

Výsledková listina ke stažení

Na fotce je lídr skupiny po 1. kole - Druhá míza Ovčín. Jinak ještě níže se můžete podívat do fotogalérie ovčínských týmů.

1.-misto---druha-miza-ovcin.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Praha Ovčín