Jdi na obsah Jdi na menu
 


V 1. kole jde do čela Mix team

2. 2. 2017

Sezonu 2017 ve Frýdku-Místku zahájila skupina A. Odehráno bylo její 1, kolo. Mix team se evidentně dobře připravil, neboť neprohrál ani jeden zápas a získal celkem 19,5 bodu. V patách mu je s odstupem 1,5 bodů Jadran Cup. Skutečně těsný rozdíl, tyto dva týmy se oddělily od zbytku "světa"...

Rozhodčí Rostislav Kala den komentuje: Tak se nám rozeběhli boje v SBL FM a hned první skupina měla krásně vyrovnané zápasy a každá kuželka hrála roli nakonec je na čele Mix Team těsně pronásledovaný Jadran Cup pak máme trochu odstup a tři vyrovnané družstva Kamperetampere, Bolije team, Baník Havířov. Hrací den se nevyvedl zatím posledním což jsou Popeláři ale určitě svou silu ukáži v dalších kolech. Nejlepší průměr dme měl Miroslav Novák ml. A mezi ženami  Sylva Mikšovičová která je celkově druhá a měla  i nejvyšší nához dne.Tak se nám rozeběhli boje v SBL FM a hned první skupina měla krásně vyrovnané zápasy a každá kuželka hrála roli nakonec je na čele Mix Team těsně pronásledovaný Jadran Cup pak máme trochu odstup a tři vyrovnané družstva Kamperetampere, Bolije team, Baník Havířov. Hrací den se nevyvedl zatím posledním což jsou Popeláři ale určitě svou silu ukáži v dalších kolech. Nejlepší průměr dme měl Miroslav Novák ml. A mezi ženami  Sylva Mikšovičová která je celkově druhá a měla  i nejvyšší nához dne.

K tomu ještě upozorňujeme, že došlo ke změně termínu hracího dne: místo 14.06. se hraje už 07.06.2017. Opravte si datum ve svých diářích.

Výsledková listina ke stažení

Fotka ukazuje hrdý MIx team

mix-team--vitez-1.-kola.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Frýdek-Místek, sk. A