Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo 2016-03-31

1. 4. 2016

Již 8 kol mají za sebou seniorské týmy skupiny Ústí nad Orlicí. I dnes se dobře dařilo týmu Tacl Letohrad, který tak navýšil svůj již beztak velký náskok na čele tabulky této skupiny. Před Dlouhou chvílí vede již o 28 bodů. Ohniví drací ztrácejí dalších 6,5 bodu. V dohledu je ještě Pozdní sběr, ale nikdo jiný se již asi nebude moci tlačit na postupové příčky... dva nejlepší jdou rovnou do finále, třetí pak do baráže o finále. Ale je to jen takový tip, realita ještě může být jiná. Uvidíme.

Zdeněk Barvínek, rozhodčí, komentuje dnešní den: Vedoucí družstvo skupiny Ústí nad Orlicí, Tacl team Letohrad A, výrazně zvýšilo svůj náskok, když i v tomto hracím dni bylo nejlepší. Na druhou Dlouhou chvíli se dotahují Ohniví draci, kteří získali druhý nejvyšší počet bodů tohoto hracího dne. Nejvyšší nához žen měla Anička Brokešová. Nejlepší nához mužů měl výkonem 242 bodů Ivan Dostál. Protože nebyl v době focení už na Radavě, s Aničkou je na fotce Jarda Morávek, který hodil o jeden bod míň.

Výsledková listina

Kdo je na fotce asi každý ví, ale Zdeněk Barvínek k tomu podává vysvětlení výše... a ta druhá fotka - to jsou lídři z Tacl Letohrad

8.-kolo-nejvyssi-nahozy--1-.jpg8.-kolo-nejvyssi-nahozy--2-.jpg