Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo 2016-02-11

12. 2. 2016

Už šesté kolo proběhlo v centru Radava Ústí n.O. A jak to tady po odehraném kole tedy vypadá... Tacl jede pořád docela solidně, svůj náskok před ostatními drží. logicky tedy první místo. Dlouhá chvíle má ztrátu 10 bodů, což ještě není do budoucna nic neřešitelného a je na místě druhém. O více než 17 bodů pod nimi je třetí Pozdní sběr a o další bodík níže Ohniví draci. Tyto týmy už budou muset trochu zabrat, chtějí-li se podívat do Finále SBL. Dva jdou přímo, třetí do baráže o Finále. kdo tedy zůstane před branami???

Ivan Dostál z Dlouhé chvíle zahrál nádherných 267, což zůstalo náhozem dne. Jarda Morávek z Taclu dal 258, také velmi slušné. Ženou dne se po zásluze stala Eva Appeltauerová. Nejprospěšnějším hráčem až dosud je ale Jirka Kužílek z Dlouhé chvíle, nasbíral k dnešku pro svůj tým 27 bodů, což je nejvíc ze všech hráčů této skupiny.

Zdeněk Barvínek coby rozhodčí je dnes poměrně strohý: Tacl team „A“ měl nejvyšší nához, na první fotce je v sestavě zleva Petr Tomášek, Pavel Koráb (zastupuje Jana Severová z „béčka“) a Jarda Morávek, v jednotlivcích byli nejlepší Ivan Dostál a Eva Appeltauerová. Jasné vedení Tacl teamu se zmenšuje, manko za absenci v minulém kole, se snaží dohnat SBK Boskovice.

Výsledková listina

Fotky níže popsal už Zdeněk ve svém komentáři....

6.-kolo--1-.jpg6.-kolo--2-.jpg