Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo 2015-11-13

13. 11. 2015

Zajímavý den. Tacl team prohrává s Boskovicemi, potom sice těsně, ale přece s Ohnivými draky, pak je semleli Kosatki, ale v závěru dne poráží velmi těsně Dlouhou chvíli. Ta naopak sbírá celý den poctivě body a až na konci dne prohrává s Tacl teamem 2:3, přičemž celkový rozdíl mezi týmy je 7 kuželek... A tak není žádný div, že se Dlouhá chvíle po svém dnešním velkém dni dotáhla na Tacl team jak bodově, tak se spravili docela pěkně i průměrově. Tabulka tak má 2 lídry - právě tyto dva týmy. Tohle bude ještě zajímavé..

Pavel Koráb se v Tacl teamu ukázal jako velká podpora, dnes byl nejlepší co do náhozu a druhý nejlepší co do průměru. V tom jej předstihl Rostislav Ondráček z Ohnivých draků. Ohniví draci mají i nához dne a přivlastnili si i nejvyšší týmový průměr dne. 

Rozhodčí Zdeněk Barvínek k dnešku píše celkem stručně: Druhá zleva a první zprava, to jsou držitelé nejvyšších náhozů mužů a žen. Jak se dostali na fotku ti další, to vůbec nechápu. Na druhé fotce jsou Ohniví draci, kteří měli nejvyšší nához družstev a fest poskočili v tabulce nahoru. Ta doznala zajímavých změn, uvidíme, co s ní udělá další kolo, které se hraje 10. prosince.

Výsledková listina

Na fotkách jsou ti, co píše Zdeněk Barvínek.....

3.-kolo---nejvyssi-nahozy-jednotlivci.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

3.-kolo---nejvyssi-nahoz-ohnivi-draci.jpg