Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo 2016-04-14

19. 4. 2016

Seniorská liga na Zličíně byla v tento den odehrána, ale výsledky dosud nejsou k dispozici... K tomu píše Jiří Marval emailem dne 16.04.2016: Zdravím, při čtvrteční SBL co se hrála na Zličíně kleknul Michalovi Kupeckému program. Na opravě se pracuje, mělo by to být do konce víkendu hotové.

. . .

Před pár minutami jsme výsledky dostali a tak se pusťme do jejich analýzy...Na čele zůstávají i přes 3 prohry Black Riders. Jejich náskok postupně stahuje jednak Lasco a jednak Bowleři, kteří stále dohánějí manko z 1. kola soutěže. V dohledu se ale drží i čtvrtí Strike senior, kteří na třetího ztrácejí nějakých 11 bodů. Dnes se nejlépe dařilo Honzovi Kolářovi z Black Riders a Fandovi Lebedovi z Lasca. Nejvyšší průměr má právě Fanda, nejvyšší týmový průměr má dnes Lasco, nejlepší týmový výkon zahráli rovněž chlapci z tohoto týmu. Zdá se, že boj o přímé postupové umístění, tedy 1. a 2. místo, bude ještě hodně zajímavý. Malou náplastí pak bude třetí příčka s postupem do Baráže o Finále SBL.

Jiří Marval k tomtuto kolu píše: Čtvrtým hracím dnem pokračovala seniorská liga v Praze na Zličíně bez družstva Family S, které zaslalo omluvu z účasti. Po třech hracích dnech a vítězných taženích Black Riders, přineslo poslední kolo nového tahouna. Nejlepším družstvem čtvrtého hracího dne se stalo LASKO s 26 body a zdatně jim sekundovali Bowleři s 25 body. Black Riders vybojovali jednadvacet bodů stejně jako Strike senior. Tabulku nadále suverénně vede se 103 body Black Riders. LASKO se díky bodovému zisku a lepšímu skóre posunulo na druhou pozici před Bowlery (89b). V následném pořadí družstev si nejen díky neúčasti Family S upevnil Strike senior (78b) postavení na čtvrtém místě. Neúčast Family S využili k posunu v tabulce nejen Rovináři Kladno (68b) ale i Jack Bowling Team (51b). Familáci propadli na sedmé místo a před posledními Šoumeny mají (32b) mají 17 bodový náskok.
Hvězdy kola:
- František Lebeda (Ø 204,71), Irena Hojková (Ø 176.14)
- Jan Kolář výkon 258, Irena Hojková 185

Poznámka MS: Výsledková listina po opravě vložena, už se to tváří celkem korektně, tak snad to už bude ono....

Výsledková listina (již opraveno)

...a takhle vypadají Black Riders na fotce z loňského ročníku SBL (z letošního ročníku jsme ještě žádnou fotku ze skupiny Praha Zličín od rozhodčích nedostali)

black-riders-1501.jpg