Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo 2016-02-11

12. 2. 2016

2. kolo Seniorky na Zličíně potvrdilo trend z kola prvnho, Černí jezdci si i nadále vedou bravurně a jsou jasně v čele tabulky. Za nimi jsou cca 16 bodů zpět srovnány hned 4 týmy. Bowleři začali stahovat své manko z 1. kola.

Jiří Marval to vidí z pozice rozhodčího takto: Druhým kolem pokračovala seniorská liga v Praze na Zličíně a stejně jako v prvém kole zde proběhlo několik neočekávaných výsledků. Jako parní válec zatím drtí soupeře Black Riders, ale ani Black Riders se nevyhnul porážce. Černí jezdci to schytali 4:1 od svého rivala družstva LASCO, přesto vedou tabulku s více jak šestnáctibodovým náskokem. LASCO je v tabulce druhé s 38 body a titěrným náskokem před smečkou pronásledovatelů. Družstva od třetího do pátého místa (Bowleři, Strike, Rovináři) mají shodně 37 bodů a o průběžném pořadí rozhoduje skóre.

Tento vývoj skupiny slibuje další velmi atraktivní zápasy, neboť další v pořadí Family S je jen s odstupem 3,5 bodu na šesté pozici. Další v pořadí se ztrátou 7,5 bodu je Jack Bowling Team, který ale zásadně míchá pořadím tabulky. Dokáže obrat o body favority a zvítězit, jako v zápase s LASCO 4:1 nebo se Strike, kdy nadělil pověstného bůra. Poslední v tabulce se sedmnácti body jsou Šoumeni. Nováček soutěže však dokázal v druhém hracím dnu vybojovat dvakrát více bodů než v kole prvém, což je zdvižený prst do budoucna pro ostatní, že body se rozdávat vždy nebudou.

Hvězdy kola:
- Vratislav Kulhánek (6 bodů/7 zápasů), Hana Kolářová (5 bodů/7 zápasů)

- Jan Kolář (Ø 207,86), Irena Hojková (Ø 167,71)

Výsledková listina

Na fotce jsou lídři z Black Riders

zlicin-2.-kolo-black-riders-sbl.jpg