Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo 2016-09-01

1. 9. 2016

Dodatek 02.09.16: pozor, řeší se dva problémy s výsledky, je možné, že tabulka bude vypadat mírně jinak, než je to nyní. Až bude vše ověřeno, dáme sem zprávu a novou Výsledkovou tabulku. Díky za pochopení. Druhý dodatek: vyřešeno, Výsledková listina opravena.

Ovčínská seniorská skupina odehrála sedmé, tedy své předposlední kolo. Dosavadní jasný lídr Druhá míza dnes vybojoval 21 bodů a zůstává i nadále s velkým náskokem první. Je to již praktický finalista. Druzí jsou Rabbits. Ti ovšem měli dnes trochu slabší den a vydolovali 17 bodů. Třetí místo stále patří týmu Old boys, ovšem i ten nasbíral slabších 17 bodů. Na 4. místě zůstává Oldies team, kteří ale dnes byli svým bodovým ziskem nejlepší, přivlastnili si celkem 25 bodů, což je sice ponechalo na 4. příčce, ale dramaticky snížili bodovou ztrátu na týmy na vyšších příčkách. Posuďte sami: Rabbits 128,5 bodu, Old boys 125,5 bodu a Oldies team 124,5 bodu. Evidentně se tato trojice v posledním kole popere o 2. místo, tedy přímý postup do finále. Druhý z této trojice půjde do Baráže o Finále a třetímu zůstane "bramborová" medaile a ukončení sezony. Tenhle souboj bude velice zajímavý...

Rozhodčím skupiny byl Tomáš Gregor, jenž 7. kolo komentuje: stejně tak, jako se 1. září po dlouhé době sešli děti ve škole, tak se po dlouhé době sešli na ovčíně senioři, aby si zajistili v Seniorské lize co nejlepší pořadí pro postup do finálové části, od kterých je dělí už jen poslední kolo, které bude hodně zajímavé. A to právě proto, že za první Druhou mízou Ovčín, která bezpečně vede tabulku se 158 body je to hodně těsné. Druzí jsou prozatím Rabbiti se 126,5 body, třetí jsou Old boys se 125,5 body a čtvrtý je Oldies team se 124,5 body. Takže tu máme 3 týmy s minimálním rozdílem bodů, ten nejúspěšnější z této trojce postoupí přímo do finále z 2. místa. Třetího umístěného čeká baráž a pak je tu 4. místo které si určitě nikdo z této trojce nepřeje. Páté jsou po dnešku Divoženky s 98,5 body, šesté Grupeto s 85 body a sedmí jsou SPP-senior se 17 body. Za zmínku určitě stojí dnešní nához Vladimíra Stanishevského 290 bodů v poslední hře a měl také nejvyšší dnešní průměr 224,17 bodů na hru. Nejvíce bodů dnes jako tým do pořadí získal Oldies team a to celkem 15 bodů. Boris Guič odjel bohužel dříve, než se fotilo, a tak si ho vyrobil jeho tým alespoň z papíru... (viz foto, bude vloženo dodatečně).

Závěrečné 8. kolo se hraje 29.09.2016.

Výsledková listina

2016-09-01-oldies-team.jpg