Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo 2016-01-21

22. 1. 2016

Výsledky stále ještě nemáme od rozhodčího... čekáme a ihned vložíme.

Tak alespoň stručně - Druhá míza Ovčín stále vede i přes jistá zaváhání, ale za ní se to začíná trochu štosovat... Rabbits, Old boys, Oldies team, Divoženky... Odhad je, že Druhá míza si postup ze skupiny nenechá uniknout a tak zbylé týmy budou tvrdě zápasit jednak o druhé postupové místo přímo do finále SBL a jednak o postup aspoň do baráže o finále. Do něj se postupuje ze třetího místa... bude to ještě napínavé...

V soboru 23.01.16 dorazila Výsledková listina, podívejme se tedy, jak se věci mají. Nejúspěšnějím týmem dne je tradičně Druhá míza Ovčín, která si připsala 25 bodů z 30ti možných. Za nimi se ziskem 21 bodů vyrazili do boje Oldies team, 16 bodů získávají Rabbits, 15,5 Old Boys a Grupeto. SPP Senior měl bodový zisk nejnižší. Celkově Druhá míza jasně vede (73 bodů), ale jak naznačuje první část komentáře, za ní je těsno - 53,5 Rabbits, 51 Old Boys, 51 Oldies, 47 Divoženky.

Statistikám vévodí oprávněně Druhá míza prakticky ve všech ukazatelích. To potvrzuje, že tento tým má zaděláno na postup do Finále SBL z 1. místa a další 3 týmy v pořadím by se teoreticky měly poprat o druhý přímý postup a postup do baráže.

Další kolo se hraje 18. února. Tímto kolem tamní SBL zakončí první polovinu.

Výsledková listina

V této chvíli tedy alespoň fotka lídra skupiny - Druhá míza Ovčín

2016-01-ovcin--3-.jpg