Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo 2015-11-30

1. 12. 2015

Druhé kolo této zajímavé skupiny proběhlo včera. Lucerna za obě kola utrpěla jedinou porážku a tak je celkem suverénně v čele tabulky se 42 body. O 9 bodů zpět zůstal Falk a dalších 6 bodů ztráty má třetí Chotěšovský. Z jednotlivců jsou na tom nejlépe Pepík Bočan a Zdenda Havlíček, oba bez ztráty "květinky", tedy s plným bodovým ziskem. Zdeněk si navíc zahrál i nejvyšší hru večera 230. Nejvyšší průměr má ale Petr Havrilec z Lucerny.

Rozhodčí Standa Nejezchleba ve svém komentáři píše: v pondělí 30.11. proběhlo v Plzni v přátelské atmosvéře další kolo SBL. Nepadaly tentokrát žádné šestistovky, ale o to to bylo dramatičtější. Začinají se rozehrávat týmy z druhé poloviny tabulky  Kašperky, BÁBA tým i Kuttululů. Lucerna si byla vědoma nepatrného náskoku, nastoupila v nejsilnější sestavě, ale i tak utrpěla první porážku od "černého koně" Chotěšovských.
Lucerna sice upevnila vedení. Soutěž je však tentokráte hodně dlouhá a své ještě určitě řeknou FALK ,Chotěšovský i Kašperky. Po dohodě bude příští kolo v Plzní až 12.1.2016.  

Výsledková listina

Fotka není, pokud ji dostaneme, určitě také zveřejníme...