Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo 2016-10-06 (závěrečné)

8. 10. 2016

Jako nůž máslem... Tak nějak by se dala charakterizovat jízda Car Citonu Olomouc místní Seniorskou ligou. Na kontě 2 porážky a hvězdný průměr přes 582. Suverénní postup přímo do Finále SBL (28.10.16). Gratulujeme! Členové tohoto týmu okupují také veškeré statistiky skupiny. Myslím, že fináloví soupeři budou mít dost starostí... Druzá končí, rovněž předvídatelně, Sýpka Blansko, rovněž s výrazným bodovým náskokem na třetí Frmol. Takže Sýpka jde do baráže o finále SBL (16.10.16).

Rozhodčí Honza Spáčil komentuje: Olomoucká skupina SBL odehrála své poslední kolo a mohli jsme tak rozdávat ceny za umístění. Žádné překvapení se nekonalo a SBL Olomouc suverénně vyhrál tým CarCiton Olomouc, 2.místo patří týmu Sýpka Blansko a 3.místo vybojoval tým Frmol. Pořadí na dalších místech bylo velmi vyrovnané a konečné pořadí je 4.místo EC Team, 5.místo Ogaři a 6.místo BO-Import. Ocenění za nejlepší ženu si odnesla Jana Lébrová, která měla také nejlepší nához skupiny. Gratulujeme, děkujeme a těšíme se na další sezónu.

Tolik Honza a nám nezbývá, než poděkovat naprosto všem hráčkám, hráčům, týmům za účast v SBL, hezké duely a vstřícnou atmosféru. Přejeme postupujícím týmům, aby uspěly v dalších bojích a těšíme se, že se budou všichni potkávat i v ročníku 2017, jenž se již hraje systémem jaro - podzim, tedy od ledna do října 2017. V listopadu pak přijdou opět Baráž a Finále a nově i Finále B. Ještě jednou díky všem!

Výsledková listina

Na fotkách nejlepší 3 týmy a Jana Lébrová, Car Citon, nejlepší žena skupiny a autorka nejvyššího náhozu ligy.

2016-10-vitezne-tymy.jpg2016-10-jana-lebrova.jpg